Wpis z mikrobloga

Wiem że wielu z Was tęskni za myśliborskim "serialem codziennym", dlatego powinien Was zainteresować kanał pewnego koleżki, który wrócił niedawno z Wielkiej Brytanii i zaczyna działać w Polsce. Myślę że jest to ciekawy substytut twórczości pewnego popularnego niegdyś budowlańca po którym słuch zaginął ( ͡° ͜ʖ ͡°). Koleżka też działa w Zachodniopomorskim, też kupił Mecalaka (ale chyba trochę mniejszą wersję) i wkrótce zacznie swoją budowę. Chłopak sprawia dobre wrażenie i fajnie się go ogląda. Myślę że warto zobaczyć :)

#lukaszbudowlaniec #budowadomu
  • 8
@Intelekt: Dzięki za polecenie, popatrzyłem sobie, sporo podobnych wątków (budowlaniec, minikoparka, mecalac), ale ten koleś SKUTECZNIE naprawia swoje maszyny i wygląda na normalnego, jak na razie ;) A głos ma całkiem jak Zwykły Kowalski! @PlatinumSilver przyznaj się, to Twój drugi kanał? :) W linku wyładunek mecalaca po zakupie - nie #!$%@?ł w żadną Astrę :)
@Mireklerek: Obejrzałem już większość jego odcinków i mogę śmiało stwierdzić, że nie inspiruje się shadowbańcem, wręcz się odżegnuje od takich porównań (jak pojawią się w komentarzach). To kompletnie inny typ człowieka: nie ściemnia na kasę, ma do siebie dystans, jak coś mówi, że zrobi to to robi, nie ukrywa żony i córki (żona zabawnie komentuje odcinki); w wieku 35 lat jest już porządnie dorobiony (był 12 lat w Anglii, ale nigdy