Wpis z mikrobloga

@DunningKruger: co to ma wspólnego? Sądzisz, że politycy się uwzięli z tymi lockdownami? To chyba raczej nie ma racjonalnego wytłumaczenia, bo ten chaos im poparcia nie przynosi. Co do szczepionek, polio pomogło, czy nie, odra, pomogło, czy jest z tym problem nadal, hpv, szczepionka ratuje kobiety przed rakiem, czy fikcja. Jako lekarz masz chyba zdanie. Serio jesteś lekarzem? Jaka specjalizacja?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafalski45: ale z drugiej strony masz grypę która co roku paraliżuje w sezonie mniej lub bardziej (np 2018 w mojej klinice) a szczepienia wiele nie zmieniają.

Sars2 tez mocno mutuje. Porównanie tego do tych chorób które wymieniłeś to myślenie życzeniowe.
@Morfeusz321: lockdowny są praktycznie wszędzie wprowadzane nie tylko w Polsce w mniejszej lub większej skali w zależności od możliwości danego kraju. Nie sądzisz chyba, że cały świat nagle na zawołanie zatęsknił za totalitaryzmem i komuną. Takie zgranie nie istnieje
@Rafalski45

Robimy LockDown bo inni robią LockDown.

Zależy kto rozdaje karty do tego zgrania.

Parę stanów się otworzyło np Teksas

I co się stało a no zakażenia spadają.

Ta sprawa śmierdzi, weź pod uwagę że duzo krajów unii europejskiej ma ogromne długi.
Kiedy nie trzeba spłacać długów.

Wojna alboo

Ta Da
Pandemia.
@DunningKruger: grypa jest błahostką, na którą nikt nie wyłoży gigantycznych pieniędzy bo jest to niewspółmierne do zysku. Nie umierają ludzie, nie ma blokad oddziałów szpitalnych, jednostki można poświęcić. Oczywiście mutacja jest problemem, ale to jest właśnie problem szczepienia niewielkiego procenta ogółu. Zaszczepienie całej populacji jest w stanie wyeliminować problem. Pytam, czy jesteś lekarzem, bo mam wielu znajomych lekarzy, moi klienci w pracy to głównie środowisko lekarskie i jeszcze żaden z nich
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rafalski45: typ piszący że grypa nie blokowała oddziałów i nie umierali na nią ludzie. 25k zgonów same Niemcy 2018. Oczywiste jest że totalny ignorant będzie podważał moje kompetencje na wykopie. Nie może być inaczej i absolutnie zawsze tak jest. Przeczytaj mój nick, zapoznaj się z definicją bo opisuje dokladnie ciebie.

I jeszcze człowiek bez elementarnej wiedzy nazywa mnie szurem haha typowe od roku, typowe. Eksperci epidemiczni kasjerki, ochroniarze, ludzie na fb