Wpis z mikrobloga

@Vivimorte: ostatnio cioci wyszukałem laptopa (dostała dofinansowanie na zdalne lekcje dla dzieci) ale żeby było taniej znalazłem bez systemu, a system wziąłem z allegro dzisiaj do niej dzwonili, że chcą oświadczenia o zainstalowanym systemie i zapszają żeby przyjechała do nich z laptopem. Jak to jest z tymi Windowsami z allegro? Xd
#windows #allegro #laptopy
  • 9
@Vivimorte: kto zaprasza na wizyte z laptopem? allegro to ogólnie wylęgarnia scammerów, zalezy za ile kupiłeś, jak kupiłeś windowsa za 59,99zł to nikt nie uwierzy że myślałeś że to legalny
59,99zł


@bruuh: spodziewam sie raczej 2,99zł ( ͡º ͜ʖ͡º) Sortuj po cenie

To klucze z generatora. System jest tak samo legalny jak ten za 500, ale urząd będzie chciał dowód zakupu i przypał
@MickJagger: ojej zawsze może dziś podjechać do euro albo x-kom kupić i ciocia może jechac na wizyte, co za problem
a te klucze za 2,99zł to oczywisty scam, po prostu niektórzy myślą że jak kupią ten troche droższy to on już legalny z jakiejś "utylizacji sprzetu firmowego" czy inna bajka, a prawda jest taka ze po prostu dali się wyruchać jeszcze bardziej
Klucze z allegro do Windowsa to najlepszy crack, bo nie musisz ściągać podejrzanych programów do aktywacji xD i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o legalność, trzeba być tego świadomym