Wpis z mikrobloga

@kicjow: Spróbuj przez hoppygo. Kod start100 da ci 100zl na pierwszy wynajem a moja refka RCf7pw9D da ci kolejna stówę. Starczy na dzien dowolnego auta z limitem 200km. Lub dwa dni jakiegos tańszego.
@pp53: no w weekend właśnie, ale w jakim sensie od dealera? to oni wypożyczają auta też? myślałem, że zajmują się tylko sprzedażą
@cwlmod: dzięki obczaję, choć widzę, że appka dopiero raczkuje, biorę np. wypożyczenie 16.04 godz. 17 zwrot 18.04 godz. 15 i pokazuje mi na 3 dni zamiast 2
@CAR4VIP: ile kaucji za yariske albo fieste? :)
@kicjow: Nie raczkuje tylko taki mają głupi system. Dali mi dodatkowy bonus za bycie testowym klientem i ich mocno opieprzyłem za ten bezsens. Tak niby w Czechach jest i niby działa bo się rozwijają.

Jak robisz rezerwację to poza 1 dniowymi wynajmami liczone są rozpoczęte dni kalendarzowe. Jeśli potrzebujesz auta na dwa dni to wyznacz np start na sobotę 7 rano a zwrot w niedziele o 21.
@kicjow: Normalnie dzwonisz do salonu Skody czy tam innego VAGa, że chesz sobie przez weekend pojeździć Octavią i dostajesz samochód. Masz jakiś tam limit kilometrów, nie pamiętam ile ale na weekend chyba około 250. Oczywiśćie musisz udawać, że jesteś zainteresowany kupnem.
To nie jest najwygodniejsza opcja, będziesz miał ograniczone możliwości odbioru/oddania pojazdu, ale będzie cię kosztować 0 zł, taniej to chyba tylko stopem.
@kicjow: Hoppygo ma jeszcze jedena zaletę. Ponieważ zasadniczo ma to być wynajem aut prywatnych (ale jest mnóstwo aut z wypożyczalni) to nie płacisz żadnych dodatkowych opłat za zwrot poza godzinami pracy biura, mycie auta czy nawet zatankowanie. Paliwo jest rozliczanie według średnich cen w okolicznych stacjach, a nie np 10zł za litr plus 50zł ryczałtu ;)
@cwlmod: Zależy od salonu. Mi w oplu w ogóle nie chcieli dać auta na noc (chyba 8k dopłaty do świateł i nie mogę wziąć samochodu na noc, paranoja), a w VAG objeździłem tak Superba, Octavię i Passata i nie robili tam absolutnie żadnego problemu. Oczywiście wszystko zależy od salonu.
@pp53: no to trochę xD raczej nie chcę mi się kombinować z głupim wypożyczeniem na jeden dzień

Dali mi dodatkowy bonus za bycie testowym klientem i ich mocno opieprzyłem za ten bezsens. Tak niby w Czechach jest i niby działa bo się rozwijają.


@cwlmod: dali ci bonus i ich opieprzyłeś? trochę nie czaje xD no to trochę #!$%@? to liczą jak ci jest potrzebne auto na noc to za rezerwacje
@kicjow: Na tym to polegało że miałem przedstawić swoje uwagi. W całej tej apce ta jedna rzecz jest słaba i to akurat bardzo słaba. Co z tego że ceny są niższe niż w wypożyczalniach skoro typowy wynajem rozciągany jest na kolejną dobę? Zrobiłem już u nich dwa wynajmu i po prostu brałem auta z samego rana lub o świcie ¯\_(ツ)_/¯
@szemi: Chyba nie mają ważności. Kod Start100 jest ważny dla pierwszego 1000 rezerwacji, więc trudno powiedzieć kiedy przestanie być ważny. Tydzień temu działał.
@kicjow: Kod podajesz przy robieniu rezerwacji. Refkę mogłeś podać przy rejestracji lub teraz w aplikacji jak wejdziesz w profil. Póki co go niezweryfikowali to jest możliwość dodania go. Ja już tego widoku nie mam, więc ci nie zrobię SS
@kicjow: Jeszcze jedna uwaga, środku bonusowe czy te z kodu można wykorzystać tylko na opłatę samego wynajmu. Dodatkowe ubezpieczenie czy opłata za nadmiarowe kilometry są opłacane z kaucji.

Żeby wynająć auto za darmo lub za 1zł poszukaj auta z wypożyczalni. Te będę miały profesjonalne zdjęcia lub po wejściu w rezerwację będzie informacja, że właściciel ma ubezpieczenie