Wpis z mikrobloga

@takjakbydzik: Lodówkę wybrałem LG, bo do samsunga nie mam zaufania. Ma być wysoka 2,06 z jak największą ilość pólek i być najbardziej eko (GBB61PZFFN).
Kuchenka gazowa (do zabudowy) szklana, bo inox się rysuje. 4 palniki, pokrętła z prawej strony lub od frontu, aby odstęp pomiędzy palnikami był największy (czasami używam garnka 30 l). Wstępnie wybrany NA64H3010AK lub PG6511SPR.
Zmywarka (do zabudowy), ma mieć szufladę na sztućce i wyświetlacz i nie wiem
Lodówkę wybrałem LG, bo do samsunga nie mam zaufania. Ma być wysoka 2,06 z jak największą ilość pólek i być najbardziej eko (GBB61PZFFN).

@molksiazkowy1111:
Podany model ma 186 cm, więc szybka weryfikacja. Ja bym poszedł w model GBB72NSDFN. Składana półka nad szufladami w chłodziarce zrobi robotę. Brak dyspensera na wodę spowoduje więcej miejsce na dolnej szufladzie na drzwiach.

Wstępnie wybrany NA64H3010AK lub PG6511SPR.

Tutaj poszedłbym w model AMICA PGCD6121ApFB. Przesunięty lewy
@takjakbydzik: Faktycznie, z lodówką się walnąłem (mam całe zestawienie w excelu). Miał być GBB72PZVFN (z płytą Metal Fresh), ale brakuje zewn. panelu (coś na stronie LG jeszcze dobiorę).
Twoja płyta dopisana do excela. ;)
Ooo zmywarki cichsze, niż Candy. Dobrze. :) Mam nadzieję, że ma te półki na sztuczce, bo padam po pracy, a jeszcze od groma rzeczy do zrobienia (pewnie popatrzę w weekend).
Czemu może się zmienić ze względu na
@k__d: WIO3O540PELG (jeszcze nie używałem), ED57529B XTYPE PYRO, EGS6436K (mały palnik albo wali na maxa albo min - ciężko wyregulować pośredni stan), AKR749/1NB (oświetlenie to fillamenty na E14 (zmienię na mocniejsze). Mikrofalówki nie kupiłem, bo stolarz zrobił za małą półkę. Dzisiaj nie odebrał tel., więc wysłałem do niego sms.