Wpis z mikrobloga

@pan_nikt_x0: Stary niech się ruchają ile sił im starczy, aż do bólu. Tylko później niech nie szukają miłości czy związku z normalnymi ludźmi. A jak szukają, to niech nie kłamią o przeszłości. Nikt nie ma bólu dupy o ruchanie XD Robi taka laska ONS a później do ciebie mówi o jakimś zdobywaniu xD
  • Odpowiedz
@sebek1987: Dlaczego mnie atakujesz, gdzie słowa o tym nie napisałem w poście, ani w rozmowie. Ja pokazuje tylko myślenie pewnego segmentu dziewczyn w tym kraju. Pierw ruchanie się, a później szukanie stabilizacji u chłopaka, który ma zaakceptować wszystkie jej przygody, bo inaczej sprawi, że ona nie będzie się czuła "wolną kobietą".
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia Właśnie a nie jednorazówki.

@piotrullo Po tym co przeczytałem nie chce dalej mieć dziewczyny. Dla mnie takie coś jest nie akceptowalne. O niej to źle świadczy. Ja zrozumiem że no mniała tych kilku partnerów była w związkach i normalnym jest seks przy tym ale nie latanie i dawanie tyłka jednorazowym kolesią.
  • Odpowiedz
tary niech się ruchają ile sił im starczy, aż do bólu. Tylko później niech nie szukają miłości czy związku z normalnymi ludźmi. A jak szukają, to niech nie kłamią o przeszłości. Nikt nie ma bólu dupy o ruchanie XD Robi taka laska ONS a później do ciebie mówi o jakimś zdobywaniu xD


@niepopularna_opinia: kogo definiujesz za normalnego człowieka?
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: A Wam żal dupe ściska bo nigdy się nie udało nikogo na ONS skręcić? Beka z tych przegrywow na tym portalu co myślą, że seks to tylko od 30 lat i tylko z jedna osoba. Gwarantuje Ci, że jak tym „porządnym” mireczkom dupy same by się pchały na bolca to tez by nie szukali tej jedynej. No ale z reguły największy ból dupy maja Ci w związkach z jotpegami.
  • Odpowiedz
Gwarantuje Ci, że jak tym „porządnym” mireczkom dupy same by się pchały na bolca to tez by nie szukali tej jedynej.


@sebek1987: Dobrze powiedziane. Większość facetów ruchała by 3 różne laski dziennie jakby mogli, a na wykopie bez przerwy to #!$%@? jakie to baby niedobre xD
  • Odpowiedz
@piotrullo: Nie wiem ile lat ma ta Twoja gwiazda ale jak nie ma piatki dzieci to gdIe leży problem w tym, że się kiedyś ruchala. Przynajmniej masz okazje dotknąć doświadczonej kobiety. To może gwarantować udany seks ALE jak Ty się pytasz lasek ile miały #!$%@? w cipie zanim Cię poznały to nie mam więcej pytań.
  • Odpowiedz
@mozaika: Dokładnie, i nie musi tez wylewać żali w internecie, bo „o boshe ktoś ruchal więcej niż ja” bo jak nie podoba się to może szukać dalej i znaleźć taką co będzie odpowiadała jego wymaganiom.
  • Odpowiedz
@piotrullo: A co ja niedawno miałem? Szara myszka, miła, kulturalna, zafascynowana mną, z artystyczną duszą, a jak przyszło do szczerych rozmów przyznała mi się, że miała 14 bolców przede mną, trójkąty i raz była #!$%@? na dwa baty. Piszecie sobie, że baituję, #!$%@?ę to, serio, od tamtego dnia żałuję, że nie jestem pedałem. Chcę być sam, nigdy już nie uwierzę w żadną kobietę.

ZAWSZE ALE TO ZAWSZE PRZED PODJĘCIEM POWAŻNEJ DECYZJI
  • Odpowiedz
@Saycer: Faceci są zaprogramowani przez miliony lat ewolucji, żeby być obrzydzonym jeśli kobieta, która potencjalnie może być jego żoną jest tak "seksualnie wyzwolona". Przy ONS czy FwB nie ma znaczenia, ale przy długoterminowyxh związkach już tak.
  • Odpowiedz