Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki ()

W dzisiejszym #rozdajo do zgarnięcia wybrany przez zwycięzce produkt z kategorii kosmetyki premium oraz akcesoria do autodetailingu firmy SunnyCar i Nu Finish.

Dodatkowo taką samą nagrodę wygra Mirek lub Mirabelka z największą ilością plusów w komentarzu.

Mam też prezent dla osób pechowych Rabat 10% na SunnyCar Detailing - kosmetyki premium do autodetailingu
kod: 1-UY20-71PP ważny do 22.09.2020

Nu Finish Car Polish Emulsja do karoserii 473ml
Sunnycar Quick Detailer 500ml
Sunnycar Wet Wax 500ml (wosk na mokro)
Sunnycar APC 1000ml
Sunnycar Plastic Satin Dressing 500ml
Sunnycar Tire Dressing 500ml
Sunnycar Detailing Wheel Cleaner Gel (krwawa felga) 500 ml
Sunnycar SZCZOTKA DO FELG OKRĄGŁA
Sunnycar ŚCIĄGACZKA SILIKONOWA
Sunnycar Leather Care 250m
Sunnycar Leather Cleaner 500 ml
Sunnycar SZCZOTKA DO TAPICERKI
Sunnycar Clay Lube 1000ml
Sunnycar Glaze 500ml
Sunnycar Detailing Car Shampoo 500 ml
Sunnycar Glass Cleaner 500ml
Sunnycar Detailing PRE-WASH FOAM 1000 ML
Sunnycar Detailing PRE-WASH STRONG 1000 ML

Produkty Sunnycar Detaling tworzą przemyślaną linię, przygotowaną specjalnie dla entuzjastów motoryzacji. Umożliwiają kroczenie przez kolejne etapy pielęgnacji, których efektem jest zadbany i czysty samochód. Nasze kosmetyki wyróżniają się wyjątkowym składem oraz konsystencją. Każdy z nich posiada także indywidualny, piękny zapach dostarczający przyjemnych doznań. Najważniejsze jednak, że po ich zastosowaniu, każdy samochód, nawet zaniedbany zyska zupełnie nowy blaski wygląd.

#motoryzacja #autodetailing #zadarmo #cebuladeals #samochody #motomirko #cardetailing #carboners

SKLEP
FB

Zasady są następujące:
1. Plusujecie ten wpis, dzięki czemu bierzecie udział w grze (15.04.2021, do godz. 15:00).
2. Zielonek nie uwzględniamy w losowaniu
3. Losujemy przez Mirkolos.
4. Wysyłka po uzyskaniu danych do wysyłki.(paczkomaty inpost szanujemy waszą anonimowość w internetach)

Powodzenia!
rajdlafurypl - Czołem Mirki i Mirabelki (づ•﹏•)づ

W dzisiejszym #rozdajo do zgarnięc...

źródło: comment_1618405030uAzbXoVgMyMNmpDFzqjRej.jpg

Pobierz
  • 73