Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piwniczak: w takiej rozdzielczości nie ma nic taniej. ;/ Za ok 300 złoty można kupić coś o rozdzielczości 32x32 z aliexpress. Zostaje jeszcze upolowanie cata s60 z flir ale najtaniej znalazłem za ok 800 z uszkodoznym ekranem
@LosEvilos wlasnie głównie do elektroniki kupiłem mam nadzieję że się nie rozczaruje ;)


@nandrolone: ja używam do elektroniki Flir E4 hakowany na E8, i niestety jest problem - o ile "olać kamerkę z widzialnego wspomagania" (i nakładanie obu obrazów), to "thermal" ma jednak fokus ustawiony na conajmniej dalekie rzeczy, tak poniżej pół metra to się robi nieostry.
Oczywiście możesz sobie zamówić inną optykę, soczewki germanowe w cenie kilkukrotnie wyższej niż cała
@nandrolone tak szczerze to zawodowo używam tego w pracy. Nie w budowlance i mam sprzęty od 600PLN do 80-90k€ i te droższe działają pod warunkiem, że ogarniesz obsługę progów emisyjności i innych, a te tańsze nie są w stanie wskazać choćby zbliżonej temperatury elementu wzorcowego, którego emisyjność i temperaturę znam, a nawet próbowałem mierzyć od 0.1 do 1 (lub 1-100 bo miały różne skalę) czyli całość co oferują i nigdy nie wskazały