Wpis z mikrobloga

Zdziwilo mnie, ze Tromba mysli o nagrywaniu na yt tylko przez kolejny rok, dwa, trzy a potem na utrzymywaniu sie z czego? Ze spolek ktore stracilyby hype? Czy jakiego showbiznesu? Bywania na sciankach z opadajacym hypem? Chce kupic dwie wille, jedna w LA, druga w Krakowie i za co je utrzymywac? Przeciez patrzac na ich wysokie koszty zycia, ktore sie tylko beda zwiekszac przy utrzymywaniu willi, aut, dzieci czy wycieczki to nierealne nawey przy ich obecnie wysokich zarobkach. Nie wiem jak on to sobie wyobraza.
#friz
  • 12
  • Odpowiedz
@corryand: trochę mnie śmieszą takie naiwne komentarze bo wy serio uważacie ze chłopak się w ogóle nie zabezpiecza i wszystko wydaje? Mówił kiedyś ze kupuje mieszkanie, może i nie jedno. Na boku na pewno chłopak coś kombinuje no ale przecież nie chwali się tym to wykopki już wieszają na nim psy ze za 5 lat będzie biedakiem. Poza tym ma potężnego instagrama i za śmieszne zdjęcie może dostać kiedyś kilkukrotnie więcej
  • Odpowiedz
@corryand: xD co ty chrzanisz? Na pewno odkłada kasę, na pewno inwestuje, a za rok lub dwa, to będzie ustawiony na maksa. on za jeden post na insta zarabia więcej niż Ty przez 2 lata pewnie.
  • Odpowiedz