Wpis z mikrobloga

Hej Mircy,

Dziewczynę z mojej wioski zżera rak wątroby. Chemioterapia nie zadziałała i w tym momencie Ania jest pod opieką jakiejś kliniki. Nie znam jej osobiście, ale jej siostra walczy jak może zbierając pieniądze na FB i forach. Poniżej jej wiadomość z facebooka.

Kto może niech wpłaci na zrzutkę.. Serce się kraje jak widać jak dziewczyna się zmieniła pod wpływem choroby...

link do zrzutki

Jak część z Was wie od ponad roku opiekuję się moją młodszą siostrą, która w styczniu 2020 dostała potworną diagnozę: rak wątroby 4te stadium.

Od tamtej pory robimy wszystko żeby Anie uratować. Niestety chemioterapie nie zadziałały a jej organizm jest na wyczerpaniu.

Nie poddajemy się i skupiamy się teraz przede wszystkim na wzmocnieniu Ani, żeby dać jej szansę na kolejną walkę o zdrowie (bo jest fighterką, nie poddaje się).

Ania jest teraz pod opieką prywatnej kliniki, która pracuje nad wzmocnieniem jej organizmu poprzez podawanie leków wspierających system immunologiczny. Taka terapia niestety jednak dużo kosztuje.


#rak #nowotwory #smutnazaba #feels
krzaqx - Hej Mircy,

Dziewczynę z mojej wioski zżera rak wątroby. Chemioterapia nie...

źródło: comment_1618471610BhqfX7zXk1VqIfOpnVtQRq.jpg

Pobierz
  • 132
via Wykop Mobilny (Android)
  • 233
@n_____S: a co w tym dziwnego? Moja mama zlamala w lutym noge w dwoch miejscach,dosc paskudnie. W prywatnej klinice niedaleko domu chcieli na juz sruby operacyjnie zakladac,kilka dni pobytu, "to bedzie w sumie 16300 pln". Namowilem na sor w Otwocku,tego samego dnia gips,ordynator powiedzial,ze zadna operacja nie jest potrzebna. Dzis,dwa miesiace pozniej mama juz prawie normalnie chodzi,wszystko zroslo sie prawidlowo. Takze ten...
@n_____S onkologia? Oczywiscie Opowiem na swoim przykladzie. Jestem okulista na nfz, i prywatnie w klinice. Pracuje tak samo wydajnie. Na podobnym sprzecie. Zarowno tu i tu widuje kolegow z pracy. Ba. Czesto ci sami ludzie operuja w prywatnych klinikach -, ale za 2x woecej kasy. Czemu? Bo sami placicie 2x woecej za to samo co na fundusz.

Prywatnie to mozna isc zbadac krew. Zroboc rtg rezonans i inne proste badania, czy zabiegi.
@n_____S i tutaj nie ma powodow do smiechu -, my naprawde.mamy zajebista sluzbe zdrowia

Jak na kwote jaka placimy to mamy dostep do wszystkiego.

Z zycia wziete - czytaj ja:

Zdiagnozowano u mnie chloniaka Hodkina, po tygodniu lezalem juz pod chemia. Bez zadnych pytan czy oczekiwan miesiacami.

Znajomi:
Urodzil sie im wczesniak z powaznymi wadami serca. W pierwszych dobach przewieziony na neonatologie, przeprowadzone operscje ktore w stanach kosztuja miliony dolarow. Dziecko zyje
chcecie powiedzieć, że ludzie w prywatnej klinice wykorzystują jej (i innych) chorobę i cierpienie do zarabiania pieniędzy (ze świadomością, że są lepsze metody leczenia poza ich klikniką)?


@n_____S: tak, oczywiście. Tu już #!$%@?ąc - zdajesz sobie sprawę, że niektórzy potrafią nawet zrobić komuś zabieg inny niż był umówiony, żeby ukryć błędy poprzednika, "kolegi"? Ciągle się zastanawiam czy wrzucać taki przypadek na wykop, bo się może zrobić niezła gównoburza

@krzaqx: o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@n_____S onkologia? Oczywiscie Opowiem na swoim przykladzie. Jestem okulista na nfz, i prywatnie w klinice. Pracuje tak samo wydajnie. Na podobnym sprzecie. Zarowno tu i tu widuje kolegow z pracy. Ba. Czesto ci sami ludzie operuja w prywatnych klinikach -, ale za 2x woecej kasy. Czemu? Bo sami placicie 2x woecej za to samo co na fundusz.


Prywatnie to mozna isc zbadac krew. Zroboc rtg rezonans i inne proste badania, czy zabiegi.