Wpis z mikrobloga

Pierwsze urodziny #tvpiscodzienny

Dokładnie rok temu, 15 kwietnia 2020 roku napisałem pierwszy skrót wiadomości. W żadnych snach i marzeniach nie podejrzewałbym, że ta działalność może się tak pięknie rozwinąć i codziennie uzyskiwać od kilku do kilkunastu tysięcy wyświetleń dziennie. Serdecznie dziękuje za wsparcie wszystkich czytelników, Mireczków i Mirabelek. Nie ustaję w dalszej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jaxonxst - Pierwsze urodziny #tvpiscodzienny

Dokładnie rok temu, 15 kwietnia 2020 ...

źródło: comment_1618475698ikP7xYHpdx1xK1Cceh6Cry.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Jeśli miałbyś wybrać taki najbardziej zakłamany propagandowy materiał ze wszystkich do tej pory to który byś wybrał? Dla mnie absolutnie TOP to materiał o Du*ie przed wyborami. Korea Północna by się nie powstydziła.
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Hej, dzięki wielkie, robisz naprawdę dobrą robotę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie myślałeś może o tym żeby nieco rozszerzyć działalność #tvpiscodzienny? Przydałaby się jakaś strona internetowa z ładnym archiwum i rankingiem TOP10 Złotych Goebbelsów. Mógłbyś nawet zatrudnić pomocników, którzy pisali by dłuższe recenzje poszczególnych materiałów TVPiS.
Mnie osobiście marzy się kanał na YT omawiający codzienne wydania Wiadomości i punktujący poszczególne techniki manipulacji. Za coś takiego
  • Odpowiedz
@jaxonxst Dzięki i pozdrawiam. Śledzę wątek od początku. Czasami jak mam chwilę o 19.30 załącze sobie tvpis. Pokrótce, żenada i obrzydzenie, a znam niestety ,,ludzi" dla których to jedyne i wiarygodne źródło informacji... Życzę wytrwałości i czekam na kolejne streszczenia.
  • Odpowiedz