Wpis z mikrobloga

@doges: Daj normalny link, a nie jakiś consent(dot)youtube, nie mam zamiaru się bawić adresem, żeby ewentualnie zadziałało.

Edit: przepraszam, można wyklikać przez playera, patrzałem na link bezpośredni
@gryyyn: zgadza się, wierzę we wszystko co związane z dobrem, miłością, szczęściem. To jest ta różnica. Po co mam wierzyć w epidemię, strach, szczepionki, złe słowa, nakręcanie słów mediów etc etc? co mi to da? wyłapuję w ludziach tylko dobro bo tylko dobro i miłość istnieje.

A czy ty pisząc tego posta nie jesteś równie łatwowierny co i ja bo również i Ty napisałeś bądź co bądź jakieś wierzenie albo prawdę
wierzę we wszystko co związane z dobrem, miłością, szczęściem


@adversarius: Jeżeli ktoś nieironicznie twierdzi, że zna absolutne pojęcie dobra, to jest ignorantem.

Po co mam wierzyć w epidemię, strach, szczepionki, złe słowa, nakręcanie słów mediów etc etc?


@adversarius: Gdzie napisałem, że masz wierzyć w jakiś strach czy szczepionki? Pisałem o prawdzie. Prawda to nie jest dobro, ani miłość, ani szczęście. To jest rzeczywistość, która nas otacza. Ty natomiast jesteś od
@gryyyn:
"jeśli ktoś twierdzi, że zna absolutne pojęcie ignoranta jest ignorantem"
"jeśli ktoś twierdzi, że zna absolutne pojęcie twierdzenia jest ignorantem"
"jeśli ktoś twierdzi, że zna absolutne pojęcie pojęcia jest ignorantem"

napisałeś "prawda to nie jest dobro"
"jeśli ktoś twierdzi, że zna absolutne pojęcie dobra jest ignorantem" również to Twoje słowa. Nie znając dobra nie możesz twierdzić, że "prawda to nie jest dobro" bo nie wiesz czym jest dobro. Może dobro
@doges: Zastanawia jedna rzecz. Osoba na filmie otwiera zaplombowane opakowanie soli fizjologicznej, wkrapia je do probowki i z probowki na test. Próbowka rzekomo jest czysta i sterylna - bez żadnego materiału. Załóżmy, że rzeczyście pokazana próbówka była czysta. Dlaczego wynik testu wychodzi pozytywny?
@CichooByc: on tylko demonstruje jak to wyglądać ma w praktyce z próbką materiału genetycznego, którego nie ma, więc pokazuje tylko z solą. Moglby oczywiscie bezposrednio nakropic na test. Czyli - kilka kropli soli fizjologicznej na test i mamy koronkę ;-)
popatrz- podajesz fakty i wszystko na tacy ale ludzie wypierają rzeczywistość. To jest psychoza społeczna i paranoja. Taki wpisz powinien ujrzeć światło dzienne ale ludzie żyją jak w bańce. Heh nic nie dociera. Nie ma co nawet kogokolwiek namawiać bo to zawsze kończy się agresją.


@adversarius: na podobnej zasadzie ludzie wybrali Hitlera, poparli rewolucję październikową, skazali na śmierć Chrystusa czy masę innych zbrodni. Tak niestety jest. Nie liczy się prawda i
@Piewca_Zaglady: prawda o rzeczywistości jest ciężka i tylko prawdziwie odważni, wolni ludzie po nią sięgają bo tylko to daje wolność i mądrość. Nie można być ślepym na prawdę czy historię bo to tylko działa przeciwko człowiekowi, a inni ludzie wykorzystując niewiedzę innych czepią z nich zyski przy poklasku krzywdzonego.

Wszystkie te dzieje, które opisałeś miał miejsce w historii jak i wiele innych np. skazanie i śmierć Sokratesa, Vaniniego etc etc ale