Wpis z mikrobloga

@Exenex: @Misticmac: @pablo397: Ale tak na poważnie to streamowanie CP przez twórcę w tym momencie jest moim zdaniem okropnym pomysłem, przecież tu tyle rzeczy może pójść nie tak, nadal wiele skryptów w zadaniach nie działa, nadal możemy zostać wystrzeleni w kosmosie będąc w samochodzie, nadal jest wiele innych bugów, on będzie udawał, że one się nie pojawiają ? xd
@Nihas: Właśnie na to liczę, że coś pójdzie nie tak. Nie wiem kto wpadł na ten pomysł, ale powinien odpuścić. Te bugi i crashe xD dodatkowo niespełnione obietnice i będzie zabawnie

,,O tutaj wybierzemy opcję nomada, w której proponujemy Stout kradzież sygnatur konwojów, Stout się nie zgadza i lecimy dalej. To zresztą jest jednym z naszych pryncypiów projektowania historii. Przeszłość V ma znaczenie, a tylko hejterzy tego nie doceniają"
@Exenex Bugi są ale crashe? Ja na PC przez 86 h miałem dwa. Z czego jeden z własnej winy bo wyłączyłem DLSS przy odpalonym RT i wykrzaczylem sterownik graficzny.
Paweł będzie na pewno gral na mocnym kompie z w miarę świeżym systemem więc crashy bym się nie spodziewał.