Wpis z mikrobloga

Ponad 4000 użytkowników zaaprobowało wpis @ZnienawidziszMnie o pójściu na rozmowę rekrutacyjną tylko po to żeby zmarnować czas właściciela firmy.
Mam tylko nadzieję, że to zarzutka.
Narzekacie na warunki pracy w kraju i że Janusze wystawiają co chwilę do wiatru, a jak gość uczciwie pisze w jakich warunkach jest praca i przy czym to bawicie się w takie akcje.
Każdy wie co plusował, przemyślcie swoje zachowanie, bo jest podłe.


#mirko ##!$%@? #rakcontent #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_1618566489TGPwl6an2n8ftmZGC1qgdb.jpg
  • 14
@Wyrewolwerowanyrewolwer No sam plusowałem, bo jestem ciekaw, jak się to rozwinie, ale masz rację. Koleś wie, że idzie na rozmowę na jakiś produkcyjny/czytaminnyniewymagającywykształcenia Januszex w systemie zmianowym za 2800 i oczekuje czego? Ten wpis jest o śmianiu się z ludzi słabiej wykształconych, dla których teog typu praca jest jedną z niewielu możliwości na jakiekolwiek etat, czy chodzi o śmianie się z Janusza, do którego idzie OP wielkie panisko, bo zarabia więcej niż
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Generalnie nigdy nie masz pewności czy coś pisane w internecie to zarzutka czy nie, ale dopóki sprawa nie dotyczy życia lub śmierci to można się pośmiać. A nuż zaproponują OPowi lepszą kasę niż się spodziewa?
Z resztą warto spojrzeć na to z drugiej strony: odbyłem w swoim życiu ok. 30 rozmów o pracę i za każdym razem zarobki były omawiane na końcu rozmowy (średnio trwającej 30 min, co z dojazdem
A ja wychodzę z innego założenia, jeśli jest to praca za minimalne wynagrodzenie, najmniejsze z możliwych to także wymagania mają być minimalne i nie potrzeba żadnej rozmowy wstępnej na 11 z kompletem dokumentów, niech nie zapomni wszystkich swiadectw z podstawówki i dzienniczka ucznia ze stempelkiem szkoły do wgładu przez prezesa.

Jak najbardziej niech idzie i utrze ten zgrabaciały kinol januszeksowi.

Najbardziej nie lubie takich gosci co płaci jak najmniej a wymagania z
@neoklasyk: a jak sobie wyobrazasz zatrudnienie takiego goscia? Jakas rozmowa musi byc, musicie sie zobaczyc, nawet za minimalna chcialbym zobaczyc czy osoba ktora przyszla potrafi chociazby zdanie po polsku zlozyc, ewentualnie jak wyglada (bo praca np fizyczna). Pokazac takiemu pracownikowi na czym robota polega i wtedy zebysmy podjeli wspolnie decyzje, czy chcemy wspolpracowac, nawet na minimalnej. Bo pracownikowi tez moze nie odpowiadac to, ze nie wiem kibel brzydki ( ͡°
@kefas_safek: Co ty bredzisz czlowieku, na 11 godzine spotkanie i od razu do pracy ? zmarnowany cały dzień. Tak, za minimalną ma gość przyjść w garniturze, mieć prezencje i wygląd do pracy w tartaku, tylko w taki celu aby prezes mógł spojrzeć mu głeboko w oczy, uścisnać dłoń i powiedzieć: synu jesteś przyjęty.

Jeszcze raz podkreslam, za minimalną pensje trzeba miec minimalne wymagania albo w ogole nie miec wymagań, przynieś podaj