Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki,

Planuję zakup słuchawek. Na początku myślałem o bezprzewodowych Sony WH-1000XM3B i nadal się nad nimi zastanawiam, ale większość czasu i tak spędzam stacjonarnie, więc nie widzę sensu przepłacać za bezprzewodowe (chyba, że się mylę :D)

Główne zastosowanie słuchawek to: słuchanie muzyki w pracy przy komputerze (potrzebuje wyciszenia więc fajnie jakby miały efekt wyciszania środowiska), #pcmasterrace (głównie csgo), #ps5, łączność z telefonem (android, iphone). Nie muszą mieć wbudowanego mikrofonu.

Do tej pory miałem beatsy (https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/beats-ep-on-ear-headphones-black) i były super zarówno do muzyki, do słuchania poza domem jak i do okazjonalnego grania, jednak zbyt mocno naciskały na uszy no i po kilku latach padły.

Myślałem o gamingowych, jednak preferuję jakość dźwięku muzyki nad graniem.

Dla bezprzewodowych maksymalny budżet to 1100 zł (cena Sony WH-1000XM3B)
Dla przewodowych maksymalny budżet to 800 zł.
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laypokahontaz: to ja od razu powiem że xm3 jeśli chodzi o elektronikę - spoko. Jakośc wykonania to chinskie zabawki z lat 90tych. Kupiłem to po 6 miesiącach popękały z dwóch stron, musiałem kleić i odwalać jakiś szajs z trytytkami. To samo mój kumpel któremu poleciłem zakup( jeszcze przed tym jak mi popękały) jak poszukaj w necie to jest sporo tematów o tym.
Polecam audiotechnika - do pracy używam ath50 + osobny
@bendyz: musiałeś trafić na jakiś wadliwy egzemplarz. Moje są świetnie wykonane, nic nie stuka i nie pęka, a siedze w nich dzień w dzień w pracy po 8+h
Od serii trzeciej pałąk jest dużo lepszy, wczesniej pękały latwo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shashek: no nie wiem. Poszedłem do Sony obejrzeć xm4 - jest dokładnie to samo. Ten sam kiepski mechanizm. Ogólnie jeśli ma się mała głowę ( nie trzeba rozsuwać za dużo pałąka) to może to jeszcze pożyje. Jak ktoś ma większą głowę to ten mechanizm jest porażką bo naprężenia już są za duże na plastikach o grubości 2mm
@fiflok23: Adapter kupowalem z aliexpress jeszcze jak mialem ps4. Dzisiaj dziala z ps5 nawet bez tego bolca, ktory nalezalo umiescic w dualshock'u. Na allegro tez do znalezienia - jak wpiszesz "adapter bluetooth ps4" to taki z literka "M".

Co do slabych palakow w xm3 to nie wiem. Ja mam juz 1,5 roku, uzywany codziennie po 8 godzin i zadnych problemow - glowe mam standardowa ( ͡° ͜ʖ ͡°