Wpis z mikrobloga

Czy któreś z testów nowych motocykli na polskim YT nie są reklamą? Czy jest chociaż jeden tester, który ma kręgosłup moralny zbliżony do kręgosłupa Kuby Klawiatera?
#motocykle
  • 18
@PafelX: a co ma taki test wg ciebie wykazać? Każdy motocykl nowy jest świetny a recenzent może jedynie go zareklamować i przedstawić jego funkcję. Czego się spodziewasz? Że powie, że krzywo jedzie?
@ethics: Lepiej kupić na pałę diavela i #!$%@? bo mi się podoba? Chce kupić Moto to z chęcią posłucham OPINIĘ osoby, która się na tym zna w przeciwieństwie do mnie osoby zielonej. Wybór pierwszego poważnego Moto nie obracając się w towarzystwie motocyklistów to nie taka prosta sprawa.
@PafelX: Lepiej na jakiejś grupie spytać (tylko nie fanatyków danego modelu, bo dla nich wiadomo, że będzie super :D) , albo na tym moto-opinie popatrzeć. Na YT jak już, to szukać po konkretnym modelu motocykla filmów typu "opinia po 30.000km". Bo jak wyżej pisali - co recenzent, który ma sprzęt na trzy dni, może ciekawego powiedzieć, poza subiektywnymi odczuciami z jazdy.
Ile ludzi tyle opinii, Ja kupiłem oczami i nie narzekam. W ciągu roku zrobiłem ponad 25k i zero problemów a jak czytałem opinie to że złom i tylko honda #kawasaki fan
@baszmar: Jako największy kanał na yt powinni określić że ok, pokażą produkt, ale mogą ująć jego wady w materiale.
Rozumiem gdyby kanał miał 5 tys subskrypcji i po prostu nie dostali by nic do testów po takim filmie jak to się dzieje w przypadku aut. W innym przypadku dawać duży napis materiał sponsorowany i tyle
@PafelX: A czego oczekujesz po testach motocykla na YouTube? Rzeczywistość wygląda w ten sposób, że dostajesz od importera motocykl na weekend i w tym czasie przejedziesz przy dobrej organizacji własnej 500 - 1.000 km ponieważ robienie zdjęć (a tym bardziej filmów) zajmuje mnóstwo czasu.

Co po tym weekendzie jesteś w stanie powiedzieć o motocyklu? Motocykl jeździ? Jeździ! Motocykl hamuje? Hamuje! Motocykl skręca? Skręca! ;) Obecnie prawie wszystkie nowe motocykle są do
Lepiej kupić na pałę diavela i #!$%@? bo mi się podoba?


@PafelX: Lepiej po prostu postarać się ogarnąć jazdę testowa w salonie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)