Wpis z mikrobloga

No ja pierd#)! powinno wyjść inaczej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Plan emerytalny oparty na systemie Lottto i Eurojackpot znowu zawiódł. Chociaż i tym razem udało się coś wygrać; do portfela wpadło 68 zł i 40 gr. Czyli w sumie nie wpadło, bo grubo na minus xD
No ale jak to mówią...nie ma co się poddawać, i za ostatni grosz kupiłem dwa kupony na Lotto z plusem, łącznie 17 zakładów.
Od pucybuta do milionera xD
Mam nadzieję, że tym razem Was nie zawiodę ()

W sumie #rozdajo i losowanko nadal obowiązuje w razie wygranej, ale czy ktoś jeszcze wierzy że się uda?


#lotto #wykopskubietotalizatora
Pobierz Bogaty_grubas - No ja pierd#)! powinno wyjść inaczej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Plan emerytalny opa...
źródło: comment_1618666898lWIxtTcvcZEgIdZip6ij4d.jpg
  • 86
@Bogaty_grubas jak Ripple skacze o grosz do góry to połowa wykopu ma więcej.

Nie wiem co za idioci grają w to. Chyba dlatego, że proste.
Wpłac to na krypto, albo skoczy 10x albo zwrot będziesz miał taki sam jak z tego Jackpot
@Bogaty_grubas Miras, ja przez rok czasu w NL puszczałem Jacka za 50E-najwieksza wygrana-17,80... A kur... Kupon i tam zgubiłem podczas przeprowadzki () na zdrapkach za to lepiej :) ale tylko DE/BE/NL i chyba w sumie Anglia by wyszła na plus :)
@Bogaty_grubas dobrze Ci radzę - weź wyplac, a w piątek jak pozwoli Ci portfel, to pusc :) posłuchaj wykopka, który gra we wszystko co możliwe od wieeeeelu lat :) pierwsza zasada - stawianie tylko w punkcie - wirtualne cyferki bardzo szybko się zmieniają.