Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Daily reminder: Jeśli jesteś poniżej chada a powyżej przegrywa zawsze będziesz dla kobiet potencjalnym beciakiem. Nawet jeśli nie dla niej samej to spróbuje Cię zbeciakować dla innej.

Miałem ostatnio sytuację, gdzie rozmawiałem ze znajomą, niby lesbijka więc na związki raczej nie zejdzie, a przynajmniej tak właśnie myślałem. Całkiem zręcznie utrzymywalem przy niej fasadę miłego i ogarniętego gościa (nic z zachowań simpa, bardziej bym to opisał jako zdystansowana uprzejmość i umiarkowana towarzyskosc). Rozmowa niby o #!$%@?, seriale, gry, książki, aż tu pada pytanie czemu nie mam dziewczyny. Zaczyna wyliczać kilka moich (faktycznie istniejacych) zalet, dodatkowo dorzucając, że z moim dość wyluzowanym podejściem do życia to dziwne że nie jestem w związku, bo wiele dziewczyn by takiego chciało.
Tutaj przyznam że wiłem się jak piskorz z odpowiedzią, żeby nie poruszyć faktycznego powodu - nie mam zamiaru ryzykować, a tym bardziej zmieniać życia dla jakiegoś odrzutu z #!$%@?. W końcu po próbach argumentacji jaką to wspaniałą rzeczą jest związek odpuściła.

Do teraz mam WTF. Rozumiem żeby hetero/bi kobiety namawialy do beciakowania i "starania się", czyli na polski "oddawania zasobów", ale żeby nawet lesbijki próbowały zaganiać z powrotem na plantację. ..

#blackpill #redpill #mgtow
  • 9