Wpis z mikrobloga

@lexico: biorąc pod uwagę twoje rozemocjowanie... To jednak myślę, że możesz mieć jakiś głęboki problem. Co do emocji, nie nie są uwarunkowane kulturowo - na całym świecie ludzie odczuwaja 5-6 podstawowych emocji. A z jakich powodów je odczuwają to już inna sprawa, ale nie ma to związku z ich istnieniem u każdego człowieka.
  • Odpowiedz
@lexico: nie sądzę, że w ogóle da się powiedzieć, że jakaś płeć ma gorzej. Popełniasz podstawowy błąd myślenia - że to, że czegoś nie masz, albo masz znaczy, że masz gorzej. Wynika to z emocji - w tym wypadku zazdrości, czy zawiesić i problemów z poradzeniem sobie z nimi. Prawdopodobnie niska samoocena i wieczne porównywanie się do innych osób podyktowały u Ciebie takim nastawieniem.
Wychodzisz z błędnych założeń, np. że jakaś
  • Odpowiedz
@allesisthelal: emocje u mężczyzny (ʘʘ)
Mężczyźni to NIE rozemocjonowane kobiety. My kierujemy się logiką, dla nas liczą się fakty i liczby.
Znów muszę robić Tobie korepetycje z tematu mężczyzna?

Popełniasz podstawowy błąd myślenia - że to, że czegoś nie masz, albo masz znaczy, że masz gorzej.

Nie mam zdrowia, to mam lepiej, czy gorzej?
Nie mam pieniędzy, to mam lepiej czy gorzej?
Nie mam dobrych rodziców, to
  • Odpowiedz
@lexico: przecież Ci odpowiadam, podaje argumenty, a ty w kółko piszesz, że to nie są argumenty. Wróć do szkoły, dokształć się trochę, bo jak na razie dyskusje z tobą są jałowe, skoro masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
przecież Ci odpowiadam, podaje argumenty


@allesisthelal: nie, nie podajesz.

Możesz to sama sprawdzić.
Mój argument -> twój kontrargument.

Gdzie widzisz coś takiego?

masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem

musi cię dosłownie skręcać wewnętrznie, bo nie masz do czynienia z kolejnym uległym chłopakiem, który chce ci się dobrać do majtek i wymaga więcej niż ogólników. ¯\_(ツ)_/¯

Podsumujmy:
1. "kolejnym przypadkiem frustrata"
2. "na kozetce u psychiatry"
3. "twoje rozemocjowanie"
4. "Wypisujesz takie
  • Odpowiedz