Wpis z mikrobloga

2022 rok.
@rabusek po nocy czytania dd kładzie się spać o 6 nad ranem. Jego pozycja wynosi 280 akcji $GME i jest na 90% stracie.
Rodzina i znajomi nie mogą znieść jego #!$%@? o short squeezach , naked shortach i tego że chłopaka nie ma do 15 30 w życiu społecznym. Zawsze wstaje 5 min przed otwarciem giełd nowojorskich, bierze czokoszoka i patrzy na wykres.
Pewnego dnia, jego dziewczyna woła do niego:
- Patryk, zrobiłam kółeczka. Chodź i jedz.
Zamiast człowieka którego kochała zobaczyła mroczna postać celującą do niej z pistoletu na kapiszony, w przedpokoju widać smugi czerwonego światła świec japońskich, a na twarzy widać grymas obłędu:
- zawsze to wiedziałem, melvinowska szujo. To przez Ciebie.
W całej dzielnicy słychać było wystrzał.
#gme #gme #heheszki #bitcoin
gosciu82 - 2022 rok.
@rabusek po nocy czytania dd kładzie się spać o 6 nad ranem. Je...

źródło: comment_1618775655PnGbpKq1tfwz1tE2DVreUc.jpg

Pobierz
  • 44
@gosciu82: Chciałbym zobaczyć jak z wypiekami na twarzy przeszukujecie internet w poszukiwaniu tego jak sie nazywam, gdzie mieszkam, z kim jestem w związku i co na co dzień robie. To musi być jeszcze głupsze niż to że w wolnym czasie czytam sobie jakieś DD, o co niektórych z Was ciągle dupa piecze xD

Bez pozdrowień i nie wołaj mnie więcej
@Mamutowy: nawet tego nie musiałem robić. Byl po prostu raz wpis i zapamiętałem imię. Reszta mnie mało obchodzi. Nie jestem stalkerem a tego typu wpisu nie mają służyć hejtowi czy czemuś złemu - to zwykły czarny humor /humor.
@Mamutowy: uhuhu ale się strasznie zrobiło (ʘʘ)

na razie to jesteś zieloną #!$%@?ą, pewnie multi innego frajera, która czuje się silna, bo znalazła czyjeś prywatne dane, no #!$%@? moc w garści i postrach na dzielni, ja #!$%@? XD

ty i ten drugi lamus Boguś aktualnie zachowujecie się jak zjeby z kurahena - i oczywiście pewnie taki wasz cel, ludzkie śmiecie XD
zaskodagama - @Mamutowy: uhuhu ale się strasznie zrobiło (ʘ‿ʘ)

na razie to jesteś ...

źródło: comment_1618780141JbOxep4JdXFcYQBg0OzCOf.jpg

Pobierz
@zasko_da_gama: z drugiej strony, będąc takim rabuskiem, trzeba się liczyć że może znalezc sobie wrogów jak ciągle o tym nawija o stoi jasno po jednej stronie - takie jest życie
To i tak #!$%@? w porównaniu z tym co musi mieć wasz guru dfv i ile do niego musi ludzi walić z groźbami albo błaganiami o coś.
@gosciu82: ja nie przeczę, że Rabusek popełnił błąd, nie kryjąc dupy przed takimi #!$%@?. To dalej nie usprawiedliwa doxxowania i tego co ta dwójka (i pewnie jeszcze ktoś) odwala. Ni to śmieszne, ni godne aplauzu - ale jak ktoś ma krótkiego fiutka to sobie go stara przedłużyć kozacząc w necie XD
@Mamutowy: no powinieneś, nie jest przyjemne czuć się zagrożonym przez ujawnienie danych osobowych, a ty i goguś aktualnie to dalej powielacie, zwiększając zagrożenie tylko po to, żeby dogryźć - nawet jak was #!$%@? Rabusek, to kara IMO niewspółmierna do winy. A myślę, że już przyjął nauczkę na temat opsec.
@gosciu82: @Marmutowy: @Boguslaw_Migacz:
Rozumiem śmieszki itd., ale jak dla mnie wygrzebywanie czyichś jakichkolwiek danych i publikowanie ich to już jest lekkie przekroczenie granicy. Nawet jeśli 4fun chcecie sobie kogoś wystalkować, to spoko, ale serio to już jest chore, nieważne jak łatwo jest znaleźć czyjeś dane.

Np. przypomnijmy sobie juzka - on sobie trollował i cisnął GME holderów, ok to też śmieszkowe, ktoś odkrył, że wciągał benzynę, ok też śmieszne,
ty i ten drugi lamus Boguś aktualnie zachowujecie się jak zjeby z kurahena - i oczywiście pewnie taki wasz cel, ludzkie śmiecie XD


@zasko_da_gama: Język niczym z rynsztoka. Nawet nitrojuzek może poszczycić się większą elokwencją od ciebie prymitywie