Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#datezone #seks #roksa ♯zwiazki #badoo #tinder

Da sie wychaczyc jakies ku*wy na datezone? Duzo widze profili w mojej okolicy, i nie wiem czy warto pisać. Macie jakieś tipy?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607cb67a919c6e000abfeeb1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 102
@AnonimoweMirkoWyznania: ciężko jest nawet za hajs - portal dramatycznie zalany spermiarzami, byle kaszalot ma #!$%@? dwudziestu chętnych i ego w kosmosie.
Jak już jakaś zjadliwą znajdziesz to najpewniej nawet nie zauważy wiadomości, a jak już się uda skontaktować to najpewniej wyskoczy z cena z kosmosu (ja jestem skłonny zapłacić trochę więcej, ale nie lasce 5 czy 6 na 10 ledwo) albo okaże się, że nie jesteś wystarczająco atrakcyjny żeby móc jej
OP: @innaNina: @TestoDepot:

Za darmo albo za kasę.

Na roksę, albo odloty mam jakiegoś stracha żeby pójść. Na datezone widzę że są fajne, nawet filmik mają. Jestem prawiczkiem, raz byłem na roksie i poruchałem ale byłem #!$%@? zestresowany. Qtas stał i wszystko ok, ale jakoś nie odczuwałem przyjemności z tego, i nie wiem jak do tego podejść. Ciągle mi siedzi w głowie, żeby przed ruchaniem panny, znaleźć jakąś wspólną
@TestoDepot: siedzę na Erodate i naprawdę włos się jeży na głowie czytając komentarze. Po prostu ciężko to ubrać w słowa, aż chętnie bym tutaj wrzucił screeny kilku kompletnie aseksualnych, odpychających przypadków i pochwał tych idiotów. Z ciekawości zapytałem dwie mocno ulane (akurat bez twarzy) o cenę, krzyknęły po 400. Za takie pieniądze można normalnie pukać fajne panny. Nie potrafię zrozumieć tego fenomenu...
@NOJA: jakim cudem tam ktoś w ogóle twoje wiadomości odczytuje?? Też bym z chęcią chciał za kilka stówek wyrwać małolatę, ale na datezone wszystkie moje wiadomości widnieją jako nieodczytanych, z erodate nie korzystałem.
Jakim więc cudem je wynajdujesz??
zdjęcie wymagam dopiero na sam koniec, gdy już wszytsko wiadome typu co jak gdzie i za ile


@NOJA: czyli piszesz do lasek bez zdjęć??
A jakie są twoje zdjęcia? Zwykły samopstryk w lustrze czy coś konkretniejszego jak np w samochodzie??
Za darmo albo za kasę.


@AnonimoweMirkoWyznania: za darmo to musisz być motzny #chad.

Na roksę, albo odloty mam jakiegoś stracha żeby pójść


@AnonimoweMirkoWyznania: dlaczego? Zupełnie niepotrzebnie, to już prędzej bym ostrożniej podchodził do cichodajki z datezone.

Na datezone widzę że są fajne


@AnonimoweMirkoWyznania: No właśnie nie wiesz, jest od #!$%@? fejków, a #roksa #odloty dają możliwość weryfikacji chociaż części. Opinii o cichodajkach też tam można kilka znaleźć, ale
Po prostu ciężko to ubrać w słowa, aż chętnie bym tutaj wrzucił screeny kilku kompletnie aseksualnych, odpychających przypadków i pochwał tych idiotów


@Florentino: mieszanka cringu z niedowierzaniem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie potrafię zrozumieć tego fenomenu...


@Florentino: spermiarze, ot co