Wpis z mikrobloga

jak stussy jest dla ciebie firma na poziomie croppa


@flumpy_bread: od wielu lat pracują na taką opinię

czyli prawie 15 lat temu


@flumpy_bread: miał być czas kiedy byłem w podstawówce więc musisz się jeszcze sporo cofnąć żeby załapać na moją ósmą klasę

balanciaga to jest high fashion a nie streetwear czy ci się to podoba czy nie


@flumpy_bread: oczywiście że to street wear, wmawiaj sobie co chcesz

i dalej
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Ale gość gada słusznie ze to high end i sup ma ciuchy ktore prawie od zawsze rozlatywały sie w dłoniach. Moze ostatnie 2 lata cos sie zmieniło ale podejrzewam ze nie xD
  • Odpowiedz
sup ma ciuchy ktore prawie od zawsze rozlatywały sie w dłoniach


@shelkofy: najstarszy t-shirt mam od nich z okolic 2000 i do tej pory wygląda lepiej niż sieciówka po praniu, co prawda od lat już nic od nich nie brałem, ale wątpie żeby poszło aż tak w dół
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Nie wiem co masz za teesa ale jeżeli byś go prał co tydzień co dwa to po nadruku by nic nie zostało takie moje zdanie. Nadruki dosłownie pękały same z siebie po zwykłym praniu i założeniu na siebie, delikatnie wystarczyło naciągnąć materiał. To jest słowo przeciw słowu. Tez miałem teesy dupa w dłoni i mam odmienne zdanie wręcz skrajnie odmienne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Balenciaga (/bəˌlɛnsiˈɑːɡə/ bə-LEN-see-AH-gə,[1] Spanish: [balenˈθjaɣa]) is a luxury fashion house founded in 1917 by Spanish designer Cristóbal Balenciaga in San Sebastián, Spain and currently based in Paris. Balenciaga had a reputation as a couturier of uncompromising standards and was referred to as "the master of us all" by Christian Dior.[2] His bubble skirts and odd, feminine, yet "modernistic" silhouettes became the trademarks of the house.[3] Balenciaga closed in 1972 and was reopened
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: to nie sprawdzaj pochodzenia offwhite bo żyłka pęknie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Noah pewnie też się nie wlicza bo za drogie i już nie może być streetwearem? xD
a jak z Yeezy? przebija twój budżet i się nie liczy czy jak? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: ziomek ja zadaje proste pytanie a ty nie dość że nie chcesz na nie odpowiedzieć to jeszcze się silisz na jakieś ad personam, ile ty masz lat chłopie? xD

nie bez powodu w modzie jest taki podział żeby rozróżnić jaka markę traktujemy jako uliczna a jaka jako highfashion i to, że ty tego nie uznajesz to już nie moja wina, sama marka uznaje się za luxury, była o tym bardzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no ale tbh to w #!$%@? mam co tam sobie uważasz, taki podział istnieje, a to czy ty to akceptujesz czy nie to naprawdę mało mnie obchodzi i musisz być strasznie małym człowiekiem jak widzę takie teksty czy mnie stać czy nie, daj se spokój małolat
marki streetwearowe w 2021 roku to jakościowe gówno i zmienianie kategorii modowej pod tezę żeby pasowało to już twój problem, domy mody to domy mody a
  • Odpowiedz