Wpis z mikrobloga

Szurfederacja w pigułce:

- won ze szczepionkami! Mam prawo decydować o swoim ciele
- rodź kurła tego dzieciaka, choćby cię zgwałcono!
- żadnego lockdownu, a jak se umrze trochę staruszków to trudno - selekcja naturalna
- każdy człowiek zasługuje na życie, nawet płód bez mózgu
- chcącemu nie dzieje się krzywda, mam prawo do posiadania choćby i czołgu, dopóki kogoś nie skrzwydze
- "kazirodztwo?" Won trollu z takimi postulatami
- "parady równości?" I co jeszcze do tego? Może jeszcze onanistom pozwolimy na marsze?
- jak chcesz to możesz się i zaćpać na śmierć, jesteś wolnym człowiekiem
- oj, ale eutanazja to już tak nie za bardzo
- zwierzęta to tylko maszyny z mięsa
- zarodek to dziecko
- chcemy by każdy mógł się hajtać z kimkolwiek tylko chce, dlatego nigdy nie dopuścimy do legalizacji małżeństw jednopłciowych
- ekologia jest zieloną formą komunizmu
- króluj na Chryste, na wieki wieków amen

#neuropa #konfederacja #bekazprawakow #polityka
waro - Szurfederacja w pigułce:

- won ze szczepionkami! Mam prawo decydować o swoi...

źródło: comment_1618827035epNwQqHrlafS3VW83DpssB.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@waro:

nie ma zastosowania, ponieważ nie ma takiej szczepionki, która obejmowałaby 100% populacji. Oznacza to w praktyce, że część ludzi musi liczyć na zaszczepienie się większości.


Stuprocentowej oczywiście nie ma, ale ludzie na których szczepionki nie działają to wciąż są pojedyncze przypadki. Jeśli ktoś jest bardziej narażony na zachorowanie to jest to jego problem i powinien po prostu na siebie uważać, to nie reszta ma się dostosowywać do niego. Nie można
  • Odpowiedz
Stuprocentowej oczywiście nie ma, ale ludzie na których szczepionki nie działają to wciąż są pojedyncze przypadki.


@Austriacki_artysta_i_ekolog: te "pojedyncze przypadki" na przykładzie takiej odry (skuteczność szczepionek = 98%) to będzie na poziomie Polski jakieś 760 tys. osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) A są choroby na które szczepionki mają już 85% skuteczności.

Jeśli ktoś jest bardziej narażony na zachorowanie to jest to jego problem i powinien po prostu
  • Odpowiedz
@waro:

te "pojedyncze przypadki" na przykładzie takiej odry (skuteczność szczepionek = 98%) to będzie na poziomie Polski jakieś 760 tys. osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) A są choroby na które szczepionki mają już 85% skuteczności.


Wciąż nie zmienia to faktu, że jest to mniejszość i to ona powinna się dostosowywać, a nie reszta do nich. Wolność jest ważniejsza niż bezpieczeństwo, a zmuszanie kogoś do wstrzykiwania sobie czegoś
  • Odpowiedz
@waro: > won ze szczepionkami! Mam prawo decydować o swoim ciele
nie można nikogo zmusić do szczepień, jeżeli ktokolwiek uważa inaczej powinien być podstawiony pod sąd

żadnego lockdownu, a jak se umrze trochę staruszków to trudno - selekcja naturalna

jakby nie było lockdownu i tego świrowania to by mieli dostęp do lekarza i by nie musieli umierać

ekologia jest zieloną formą komunizmu

po części prawda, teraz wiele wpływowych ludzi zasłania się
  • Odpowiedz