Wpis z mikrobloga

@Kolekcjoner_dusz: @Hansim33: @PZt37: panowie, ale kto zgłosił mu komentarz? Jeszcze spadnie z rowerka i nie będzie kogo triggerować. Nie róbcie tak, już wystarczy, że Agatka go na prokuraturze sprzedała i poszedł przez nią siedzieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A ty Pawełku @pawel-michal-zaborowski - widzisz to zdjęcie? To jest coś czego nigdy nie będziesz miał, ona jest już z kimś innym, lepszym, przystojniejszym, odważniejszym facetem. Nie
marv0oo - @Kolekcjoner_dusz: @Hansim33: @PZt37: panowie, ale kto zgłosił mu komentarz...

źródło: comment_16188664335TMPSUv8CXfhB2d6fOnDyS.jpg

Pobierz
@pawel-michal-zaborowski: Kiedy zrozumiesz marginesie umysłowy, że każdy ma w #!$%@? to co masz do powiedzenia na dany temat i kiedy zaczynasz siłownie? Liczy sie tylko twoje upodlenie, obijanie ci mordy przez twoich ,,znajomych'', sąsiadów no i patologia na streamach, bo tylko do tego nadajesz sie mentalny neandertalczyku xD. Każdy ma z ciebie beke w necie i wyjasnia cie jak chce nawet Racica, który i tak mentalnie jest 3 poziomy wyzej od
@Kolekcjoner_dusz: ej, nie rób tak, przecież ja się nie gniewam. Krystian SzotyTV zamiast płacić na dzieci, to wypisuje do ludzi, że jestem gejem (co oczywiście jest prawdą), a pawełek IQ 50 uwierzył, tak jak wierzy w miłość do Agatki. Niech tu siedzi i ma ból kukli
Kiedy zrozumiesz marginesie umysłowy, że każdy ma w #!$%@? to co masz do powiedzenia na dany temat i kiedy zaczynasz siłownie?


@betrayero: Ej, ale nie mów tak ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przecież teraz jak Pawełek chodzi na siłownie to będzie silny i odważny, więc Agatka W. na pewno do niego wróci! Wróci i odwoła zeznania na prokuraturze, jestem pewien! Wyjdzie z łóżka nowego faceta i przyleci na
@Kolekcjoner_dusz: ale co to za kara? Dostanie bana i tyle. Karą będzie to, że będzie codziennie czytać, jak to agatka go nie kocha, ba - nienawidzi i będzie się rugał przez kabel, bo tylko do tego jest zdolny. Do Baobaba nie dojechał, do Miśka nie dojechał, więc jedyne co zostaje to plucie się o moją (hehe) orientację. A wszystko podjudzane przez Alimenciarza Krystiana, który gnębił matkę @pawel-michal-zaborowski Asię
Karą będzie tyranie
@Kolekcjoner_dusz: to nie on, tylko alimenciarz krystian, gnębiciel cudzych matek, spermiarz czatowy.
Zostaw go, będzie się pieklił nieudacznik, jak nam się znudzi to się pozgłasza wszystko i spadnie z bicykla. Ale póki zabaweczka przynosi jakiś fun, to trzeba ją trzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)