Wpis z mikrobloga

Jakby żabka weszła w sponsoring motorsportu, to tak se to wyobrażam xD

Btw. robimy sezon w Assetto Corsa w takich klimatach, jeszcze się szykuje sporo swojskich zespołów, jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na discorda na sekcje AC www.simsprintseries.pl/discord startujemy w środę 28.4 i szukamy ludu)
#simracing #f1 (taaa to jest dallarka F3, ale może kogoś na tagu zainteresuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) #zabka #mirkoracingseries (kiedyś tak się nazywała ta liga) #ligaf12019 (a to jeszcze starsza nazwa tej ligi xDDD) #assettocorsa
Reepo - Jakby żabka weszła w sponsoring motorsportu, to tak se to wyobrażam xD

Btw...

źródło: comment_1618907635gALLyrwOfqCUUskc7USzNT.jpg

Pobierz
  • 34
@Reepo: W Assetto mam bardzo małe doświadczenie (praktycznie 0) ale za to w gierki F1 trochę grałem (ostatnie 3 gry z wyłączonymi asystami) Kierownicę mam więc jak jest miejsce na takiego n00bka to z chęcią się pisze. Po 18 będę w domu to mogę wbić na DC
@Dudeczny: luz, u nas większość jeżdżących w AC to ludki, które jeździły głównie F1 od codemasters bo liga powstała jako właśnie wykopowa liga f1 xD Część faktycznie zapierdziela, ale większość w AC jedzie dla funu, więc póki jedziesz z kulturką to nikt się nie wkurza
@Reepo: noob w ac może się dołączyć?
Bo tak naprawdę nie grałem nigdy w assetto ale mam kupiony na steamie jakiś ultimate pack czy coś takiego z promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z "sim racerow" to trochę w gt4 tłukłem na kierownicy to może nie wypadne na pierwszym zakręcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)