Wpis z mikrobloga

#kamerzysta #wawrzyniak #polskiyoutube #wardega #wataha

Wardęga powiedział, że w telefonie Kamerzysty można znaleść coś, co go bardzo obciąży. Kubańczyk potwierdził to info mówiąc, że dwie osoby wiedziały o posiadaniu dziecięcej por********. Obstawiam, że te osoby to byłe pachoły Wawrzyna czyli Hejter, Jaszczur lub Adix, ewentualnie jeszcze Karina Pochwała, bo też była na HYPE, a te informacje zbiegły się w czasie.

Myśle, że więcej osób dobrze wiedziało co jest grane i szczerze pluję im w twarz. Nie mogę pojąć jak mogli tęgo nie zgłosić. „No ja #!$%@?” wszelkie scamy i chore filmy to jedno, ale w tym momencie mówimy o jednym najobrzydliwszych przestępstw. Szczególnie, że mamy już pewne przesłanki by go o to podejrzewać. Wyglada na to, że do póki można doić fejm, to lepiej przymknąć oko na cały syf i udawać, że nic się nie dzieje. Dopiero gdy całe szambo wybije można się rozpruć, zrobić poważną minę i mówić „uuu Kamuś zły.”
Mgv42v - #kamerzysta #wawrzyniak #polskiyoutube #wardega #wataha 

Wardęga powiedział...

źródło: comment_1618917539o4MH6OZoRr7ArgqrhSun8B.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Mgv42v: to sa takie odpady ludzkie. Najnizsza forma zycia, nie wiem jak mozna zyc be mozgu i nie miec za grosz sumienia i godnosci. Jak mozna zatajac kogos ze sklonnosciami pedofiliskimi A tfu! Hejter paszczur wiolka i te inne odpady dodaja cos na relacje? Bo nie obserwuje ich a chetnie sie dowiem jak sie bronia lub co mowia?
  • Odpowiedz
  • 1
@corryand: O tym nikt nie mówi, tylko o akcji z tym upośledzonym typem na filmie. Wiolka próbowała bronic siebie i Wawrzyna na story zwalając winę na Barbara ale podejrzewam, że wszyscy, którzy byli na policji srogo się rozpruli, żeby nie skończyć w areszcie.
  • Odpowiedz
@Mgv42v: No ale jesli to sa foty jakis 17, to imo troche beka jakby za takie cos poszedl siedziec xd.Seks mozna od 15 roku zycia a zdjecia cyckow juz nielegalne?Wiadomo ze stary juz i malo to moralne no ale dalej xd.
  • Odpowiedz