Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób korzystających z #miband #miband5 #mifit #xiaomi

Dużo tagów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie podczas #bieganie mierze sobie dystans moim nowym Mi Bandem, którego jeszcze nie ogarnęłam do końca, ale chyba źle liczy mi spalone kalorie (,)

Tak jak widać mam bieg na 5 km i to trening, który zrobiłam dzisiaj, ale osobno sumuje też bieg na 2,89 km. Aplikacja uznała to za jakąś dodatkową aktywność, chociaż to był fragment mojego biegu na 5 km.

Co zrobić, żeby w tej rubryce pojawiały mi się tylko moje zarejestrowane faktycznie treningi + kroki?
Pobierz Matricaria - Mam pytanie do osób korzystających z #miband #miband5 #mifit #xiaomi

...
źródło: comment_1618998558tAWzKg5SgMlIisor4WRoUX.jpg
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matricaria: nawet biegać musisz na pokaz dla atencji, 2 kilometry w 22 minuty to się chodzi szybszym tempem, mały wysiłek, mało spalonych kalorii. Dwa kilometry to w 10 minut się biegnie.
@Shmoikel: #!$%@? xD Z resztą napisałam, że te 2,89 to aktywność, której nie było, więc chyba logiczne, że nie ma ona pokrycia z rzeczywistością. Biegam sobie jak chce, tempem jakie mi się podoba, odpowiednim do mojego stanu zdrowia :) A atencji to chyba ty szukasz #!$%@?ąć się do mnie w tym momencie. Nie masz co robić z wolnym czasie?
@nofink: Zanim kupiłam opaskę to korzystałam ze Stravy, ale zależało mi na mierzeniu pulsu, bo mam za wysokie tętno ma co dzień (,) Spróbuję następnym razem zmierzyć obiema aplikacjami na raz.