Wpis z mikrobloga

@highlander I co z tego? Też często kupuje napoje roślinne chociaż nie jestem wege i mleko od krówki też przytule, nie rozumiem co was w tym oburza skoro ktoś lubi ich smak to kupuje, proste xd
  • Odpowiedz
@cwlmod: przecież jest rachunek. Awokado 13 pln,Papaja 12 pln, pomidory 24 pln/kg. Do tego w koszyku mleko sojowe, serki mascarpone, ogólnie produkty z wyższej półki, ale fakt faktem, że wszystko drożeje w zastraszającym tempie
  • Odpowiedz
Mam w każdym sklepie rzeczy które kupuję akurat tam kiedy jestem przy okazji, np. w makro robię zapasy na mleko sojowe waniliowe (po 6zł), w lidlu next level burgery czy w biedronce tofu i czasami awokado a w kaufie duże jogurty sojowe


@xhxhx: Także kupuję oszczędnie ale obyś nie skończyła jak te babcie które jadę pół miasta autobusem w poniedziałek bo 7 40 bo kurczak taniej o 2 zł. Życzę dużych
  • Odpowiedz
@hellyea: często jemy awokado, kupuję w lidlu bio awokado, najdroższe kosztuje 6.99 zł za sztukę. Tutaj gość kupuje za 13zł za sztukę...ludziom chodzi bardziej o fakt, że przepłacił za produkty 1:1, a nie o to, że śmiał sobie kupić owoc inny niż cebula. Tak samo ta marchewka tutaj 10zł/kg. Przecież to chyba najtańsze warzywo w kraju xd
  • Odpowiedz
@jrs2: Najtańsze parówki i chleb tostowy. Czego nie rozumiesz robaku? Tak serio to smutne to w #!$%@?. Zdarzało się już robić większe zakupy w Carrefourze a tutaj paragon na ponad pół tysiąca.
  • Odpowiedz
Co za naród niewolników xd


@picasssss1: To ty jesteś emanacją polackości. Poznaj trochę normalnych ludzi, którzy nie są Polakami i zobaczysz, że wydawanie więcej, gdy można wydać mniej, to nie jest coś "zachodniego". Im dalej na wschód, tym bardziej czuć twoje podejście.

Polak kupi towar, który jest warty 300 zł, zapłaci 400, a somsiadowi powie, że zapłacił 500 PLN. Bo go stać.

Jesteś januszem XDDD
  • Odpowiedz