Wpis z mikrobloga

Dużo osób zarzuca mi, że tchórzliwie krytykuję innych w filmach i boję się stanąć do debaty. Muszę przyznać im rację.

Aby się poprawić wysłałem do Wojtyły zaproszenie na debatę. Nie odpowiedział.
  • Odpowiedz
@koroluk: o jak idealnie utrafiłeś, akurat ordo szuris rozpoczyna krucjatę przeciwko szkalowaniu papaja. możesz się załapać na solidne zasięgi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy godzi się krytykować człowieka, którego skarpetek bał się sam szatan?

Gazeta Krakowska przytacza relację egzorcysty Macieja Gutmajera. Na księdza rzuciła się opętana kobieta. Miała wywrócone gałki oczne i chciała go zabić. W środku niej był szatan.

Na szczęście Maciej miał przy sobie relikwię: kawałek cienkiej bawełnianej skarpetki Wojtyły. Ksiądz relacjonuje:

- Wkładam jej tę relikwię pod głowę i rozlega się wściekły, męski głos: weź tego Janka, weź to białe, zabierz go,
  • Odpowiedz
@koroluk: film jak zwykle ciekawy i wykop, ale ten męczący podkład muzyczny... już od kilku odcinków jest nie do wytrzymania, na minutę pod jakąś smutną historię ok, ale na cały odcinek?

i szkoda że coraz mniej wstawek z wywiadów, ale rozumiem prawa autorskie
  • Odpowiedz
A jakieś uzasadnienie?


@DIO_: No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest
  • Odpowiedz