Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 383
#neuropa #4konserwy #wegetarianizm nieco mniej #weganizm #mcdonalds

McDonald wprowadził do swojej oferty wegetariańską kanapkę.

Kto się zesrał?

Mięsożercy

W komentarzach więcej orania mięsożernych bredni

Sam lubię mięso i niesamowicie ciężko mi z niego zrezygnować, ale nie przeszkadzają mi wegetariańskie/wegańskie pozycje w menu i chętnie je próbuje.

https://www.facebook.com/198175440197828/posts/4553523417996320/
Pobierz
źródło: comment_1619021416Eo3w83avVTXe8XvU7OcInz.jpg
  • 78
Aktualnie z sieciówek najlepsze wege opcje ma Max Burgers.


@Neubert: niezłe są, jednak z mięsem są lepsze moim zdaniem, do tych wege to nieprzekonany jestem, jak to ma mięso zastępować. W żabce też "fajne" półki widziałem jak wprowadzili burgery swoje, innych nie ma tylko wegańskie się przelewają na wszystkich półkach, w tym też tych, gdzie powinny być z wołowiną czy kurczakiem, wyglądało jakby w ogóle nie schodziły.

McDonald wprowadził do swojej
Kto się zesrał?


@Neubert: również się zesrałem bo usunęli z tego powodu moją ulubioną kanapke (). Także nie każdy kto pisze o tym w negatywny sposób, musi się angażować w te #!$%@? wasze wojenki.
@Neubert: jadlem wege burgera w BK i McD i po alko oba sa dobre, na trzezwo ten od Maka lepszy a od BK bardziej pikantny. Ja tam jednak wole zjesc zmielona bude z psem zamiast trocin. Lubie mieso ale niektore wege zarcie wyrywa z butow, wiadomo wszystko zalezy od kucharza. I co do nazewnictwa ''burger'' jest dla mnie neutralny bo sa rozne burgery: rybne, jajeczne, zeberkowe, krewetkowe; wiec dlaczego nie moga