Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 383
#neuropa #4konserwy #wegetarianizm nieco mniej #weganizm #mcdonalds

McDonald wprowadził do swojej oferty wegetariańską kanapkę.

Kto się zesrał?

Mięsożercy

W komentarzach więcej orania mięsożernych bredni

Sam lubię mięso i niesamowicie ciężko mi z niego zrezygnować, ale nie przeszkadzają mi wegetariańskie/wegańskie pozycje w menu i chętnie je próbuje.

https://www.facebook.com/198175440197828/posts/4553523417996320/
N.....t - #neuropa #4konserwy #wegetarianizm nieco mniej #weganizm #mcdonalds 

McDon...

źródło: comment_1619021416Eo3w83avVTXe8XvU7OcInz.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Neubert: jeśli "mięso" z roślin czy czegokolwiek innego będzie smakowało niemal jak prawdziwe i będzie w podobnej cenie co prawdziwe to od razu przerzucam się na wege. Ważne są również wartości odżywcze. Teraz jem mięso bo wiem, że w roślinach nie znajdę tyle białka itp.
  • Odpowiedz
W żabce też "fajne" półki widziałem jak wprowadzili burgery swoje, innych nie ma tylko wegańskie się przelewają na wszystkich półkach


@Kaczypawlak: a to ciekawe, ja właśnie zauważyłem, że w żabkach, w których bywam schodzą wyłącznie te weggery, a inne się marnują na półce.

kurde co ludziom broni próbować jeść kuchnię libańsko-izraleską-arabską w wersji z falafelami i hummusem?


a jak w Polsce kuchnię libańsko-izraelsko-arabską walą wszędzie z każdym możliwym rodzajem mięsa, nawet
  • Odpowiedz
@wcfilmowe:
Co to znaczy ze niewiele ma wspólnego z mięsem? Zwykle mięso. Nie mówię ze to są jakieś rarytasy, argentyńskich steków codziennie nie jem, ale tyle bym musiał wydać za wege żarcie jeśli nie chce go przygotowywać od zera sam. Wiadomo ze można się #!$%@? fasoli z ziemniakami xD ale co to za życie?
  • Odpowiedz
@Flypho: oj tak trochę wyolbrzymiam żartobliwie, ale chodzi mi o to, że marketowa pierś z kurczaka nafaszerowana sterydami i nakłuta wodą za 15zł/kg mięsem może i jest, ale w porównaniu z mięsem od rzeźnika, z prawilnej hodowli to trochę tak jakby nazywać ptasie mleczko truflami.
Tak jak mówiłem - zgoda, że jest za drogie, ale najczęściej jest też lepszej jakości niż gotowce mięsne z najgorszej jakości mielonką.
  • Odpowiedz
a to ciekawe, ja właśnie zauważyłem, że w żabkach, w których bywam schodzą wyłącznie te weggery, a inne się marnują na półce.


@wcfilmowe: u mnie tylko weggery leżały i to w kilku xD

a jak w Polsce kuchnię libańsko-izraelsko-arabską walą wszędzie z każdym możliwym rodzajem mięsa, nawet z tym, który w tych krajach jadany nie jest w ogóle to już super, co nie?


@wcfilmowe: jak możesz mieć mięso w hummusie?(
  • Odpowiedz
jak możesz mieć mięso w hummusie?(σ ͜ʖσ) Bakłażan też z mięsa od nich dostajesz?


@Kaczypawlak: proszę nie udawaj idioty, bo jaki w tym sens? Nie lepiej przyznać, że rzeczywiście w polskich restauracjach (oczywiście nie licząc tych stricte wegetariańskich) pchają mięso wszędzie niż brnąć w jakieś bzdury, uciekać, robić fikołki robiąc z siebie głupka? Widziałem już kebaby i szakszuki z wieprzowiną.

pizza może być
  • Odpowiedz
: proszę nie udawaj idioty, bo jaki w tym sens? Nie lepiej przyznać, że rzeczywiście w polskich restauracjach (oczywiście nie licząc tych stricte wegetariańskich) pchają mięso wszędzie niż brnąć w jakieś bzdury, uciekać, robić fikołki robiąc z siebie głupka? Widziałem już kebaby i szakszuki z wieprzowiną.


@wcfilmowe: kebaba bez mięsa jeszcze nie widziałem¯\(ツ)_/¯ Szakszukę robię bez mięsa, ba nawet w wegańskiej restauracji u mnie to podają, a co z falafelami
  • Odpowiedz
kebaba bez mięsa jeszcze nie widziałem¯_(ツ)


@Kaczypawlak: czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nigdzie nie napisałem, że kebab jest bez mięsa, a że nie jest z wieprzowiną, bo w kraju z którego pochodzi wieprzowiny się nie jada. Tak w temacie dostosowywania różnych kuchni do potrzeb i smaków konsumenta. Ale jak widać więcej niż dwa zdania złożone powodują, że styki w mózgu ci się przepalają.

bo dla mnie to debilizm¯_(ツ)/¯ nie chcę
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: a ja pisałem o daniach typowo wege a ty o mięsnych i się pultasz, apropo tego czytania ze zrozumieniem¯\_(ツ)_/¯ Ty mi pierniczysz o kebabach a ja o hummusie mówiłem, dalej nie czytam, bo szkoda mi czasu na wegeświra, tylko sranie żarem.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nigdzie nie napisałem, że kebab jest bez mięsa, a że nie jest z wieprzowiną, bo w kraju z którego pochodzi wieprzowiny się nie jada. Tak w temacie dostosowywania różnych kuchni do potrzeb i smaków konsumenta. Ale jak widać więcej niż dwa zdania złożone powodują, że styki w mózgu ci się przepalają.


@wcfilmowe: to ja mówiłem o innych daniach a dla ciebie jedyne co oni
  • Odpowiedz
  • 0
@Neubert chcialbym spróbować coś z max burgers ale mają duży wybór. Co byś polecił? Co Ci smakowało z opcji wege?
  • Odpowiedz
  • 1
@Neubert zjadłem. Zajebisty, ciężko odróżnić od mięsa :) gdyby była opcja zamiany bułki na lepszą to jadłbym częściej. Nuggetsy też smakują jak mięsne
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xEm:

Cieszę się, że ci smakował :).

Mnie też trochę wkurza faktura bułki, ale cóż począć. Może z biegiem czasu wprowadzą jakąś "smaczniejszą"
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: HAHAHAHAHA jakim ty jesteś półmózgiem xD nic nie rozumiesz co się do ciebie pisze, sam sobie zaprzeczasz, sam siebie wyzywasz, ale w ogóle nie jesteś tego świadom, bo ciężko o proste łączenie kropek z ujemnym iq.

to ja mówiłem o innych daniach a dla ciebie jedyne co oni jedzą to kebab


zacytuj moją wypowiedź, w której oświadczam, że jedyne co jedzą w kuchni arabskiej to kebab. Czekam, jeśli tego nie
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: podalem przykład kuchni libańskiej a oni jedzą mało mięsa albo wcale a ty się plułeś, że u nas dodają wieprzowinę do kebaba itd. To było na temat( ͡° ͜ʖ ͡°) typowy wege z ciebie jest( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz