Wpis z mikrobloga

Możliwe, że zniknie jeden z nielicznych sensownych programów na TVP (i bezkonkurencyjnie najlepszy, Va Banque przy 1 z 10 to down, choć i tak lepszy program niż cokolwiek na Polsacie czy TVNie i jedynie Astronarium jest na tym poziomie). Nagrania wstrzymano, a zamiast tradycyjnego "do zobaczenia w nowej serii" otrzymaliśmy "i to koniec". Jeśli to prawda to należałoby coś zrobić z TVP, które przepala 2 miliardy rocznie, a żydzi parę złotych na porządny teleturniej.

#1z10 #bekazpisu #tvpis #bekazlewactwa #wtf #rozrywka #teleturnieje
  • 34
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks:

i bezkonkurencyjnie najlepszy, Va Banque przy 1 z 10 to down

Już nie bądź taki edżi, bo się pokaleczysz. Va Banque jest na równi, może nieco słabszy. Nadrabia pozytywną emocją i osobowością Babiarza, których brakuje w igrzyskach śmierci pt. 1z10 z lekko bucowatym Sznukiem. I mniejszym rozrzutem tematycznym, mniejszą losowością, mniejszym "luck factor", nie ma zmianę pytań "Przez jakie u piszemy kółko?" i "Jaki kolor miała welonka nałożnicy Napoleona III
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pankrosnizm:

Eliminacje odbywały się w Lublinie w TVP. Potem pojechałem do Ikei, zjadłem klopsiki, a potem to już do domu wróciliśmy.

A rowerem koło Biedronki jechałeś? #pdk
  • Odpowiedz
@Dutch: mam mieszane uczucia co do Va Banque, bo mimo, że formuła teleturnieju jest o wiele lepsza od Jednego z Dziesięciu, to Babiarz jest tragicznym hostem, a cały program jest bardzo kiepski w porównaniu z amerykańskim Jeopardy, szczególnie jak prowadził świętej pamięci Alex Trebek.
  • Odpowiedz
@Majk_:

a cały program jest bardzo kiepski w porównaniu z amerykańskim Jeopardy, szczególnie jak prowadził świętej pamięci Alex Trebek.

Jeopardy znam tylko z nazwy, pora nadrobić zaległości. Chociaż efekt Baader-Meinhof zadziałał i dzień po przeczytaniu Twojego komcia trafiłem na Jeopardy w polecanym przez Elona dokumencie Do you trust this computer (słabym zresztą :|).

Babiarz jest tragicznym hostem

Dlaczego? Ja go lubię, chciałbym mieć w sobie chociaż 1/10 tej pogody ducha i
  • Odpowiedz