Wpis z mikrobloga

Moje nic nie znaczące zdanie, jako współwłaściciela klubu, na temat zawodników na przyszły sezon.

Nie oszukujmy się, historycznie znaczymy wiele, sportowo obecnie niewiele. Jeśli ktoś sądził że tylko TEN sezon będzie tym przejściowym to musi pogodzić się z tym że przebudowa czy raczej odbudowa klubu będzie trwać ze 3lata abyśmy mogli grać o TOP 5 bo o mistrzostwach nawet nie mówię. 3 lata o ile właściciele nie rzucą tego w cholerę bo wtedy to może być koniec, w końcu ile można palić pieniędzmi w kominku.

------------------------------------------------------------

Ci którzy powinni zostać.

Bramkrze:
- Mateusz Lis
- Kamil Broda

Obrońcy:
- Frydrych
- Mehremić
- Szota
- Hoyo-Kowalski
- Szot

Pomocnicy:
- Plewka
- Zhukov
- Savić
- Silva
- Starzyński
- Yeboah

Napastnicy:
- Forbes

Trener:
- Peter Hyballa

------------------------------------------------------------

Nie mam zdania (bez podziału na pozycję):
- Radakovic (i tak jest wypożyczony)
- Gruszkowski (ale to młodziak)
- Burliga (kontrowersje ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
- Mawutor (kontrowersje v2 ALE myślę że można by zrobićz niego na prawdę solidnego defensywnego pomocnika/przecinaka)
- Kuveljic - cholera, żadnej bramki czy asysty, 12 spotkań...
- Chuca - nie wiem czy dostanie szanse jeszcze od PH

------------------------------------------------------------

Podróży nadszedł czas, hamulcowi bądź zawodnicy, którzy po porostu już nic nam nie dadzą:
- Buchalik - dzięki za to że wróciłeś, 7 lat w Wiśle
- Sadlok - czas oddać stałe fragmenty innym. 7 lat, ulubiona cyfra Pana Cupiała, po co zmieniać ją na 8?
- Basha - był świetnym graczem czytającym grę, nagle zapomniał jak się gra, a "kontuzje" nie pozwalają na występy.
- Boguski - Rafał, jesteś Legendą. 3 mistrzostwa i 3 wicemistrzostwa z Wisłą, kapitan Reprezentacji Polski, w klubie od sezonu 05/06. Nie wiadomo co by były gdyby nie kontuzja w sezonie 08/09 :(
- Buksa - ale to wiadomo
- Medved - napastnik, 10 spotkań, 419 minut, 0 bramek, 1 asysta. Trzeba coś dodawać?
- Kuba - kontuzje, kontuzje, kontuzje. Lepiej nie będzie, czas skupić się na klubie i biznesach.

------------------------------------------------------------

Kto nie powinien się zbliżać:
- Jerzy Brzęczek

------------------------------------------------------------

#wislakrakow
SpiderFYM - Moje nic nie znaczące zdanie, jako współwłaściciela klubu, na temat zawod...

źródło: comment_1619118586YA5ZKJy3Gy5ySA0P9RFegI.jpg

Pobierz
  • 17
@SpiderFYM: musi być więcej Polaków. Nie będę płacić za oglądanie zagranicznego szrotu, który pokopie rundę i ucieka. Wolę już ogrywać swoich, nawet wprowadzać juniorów z CLJ za cenę kolejnego słabszego sezonu.
@SpiderFYM: a na ten moment uważasz że kto ma zły wpływ w szatni?
Przez te wszystkie głosy które się przebijają to są 2 strony konfliktu Hyballa i jego metody szkoleniowe vs cała sielanka Krakowska - Boguski/Sadlok/Buchalik/Burliga którym już się chyba po prostu nie chce trenować.

Yeboah jest chyba zajechany, Zhukov też chyba jest zmęczony sezonem - może to jednak trenejro słabo przygotował drużynę do rundy i wina jest po jego stronie?
@SpiderFYM: Kuveljic mógłby być spoko, jakby go oduczyć tych bezsensownych, agresywnych wejść za które łapie głupie kartki. Za to zupełnie nie jestem przekonany do Yeboaha, który na początku robił wiatr a teraz podejmuje najgłupsze decyzję i zazwyczaj podanie mu piłki jest równoznaczne z tym że z akcji już nic nie będzie.
@SpiderFYM: Sadlok za Szota a reszta +/- zgoda. Sadlok miał genialny początek rundy więc bym go nie skreślał, druga sprawa że u nas nikt transferów nie ogarnia więc prawie pewne że przyjdzie ktoś gorszy od sadloka. Szota widziałem w dwóch meczach i praktycznie same złe decyzje.
a na ten moment uważasz że kto ma zły wpływ w szatni?


@zajebotka: nie lubię plotek, natomiast zauważyłem że zazwyczaj ludzie, którzy są gdzieś za długo czują że są nie do ruszenia ¯\_(ツ)_/¯
@neckneck: Nie da się być gorszym od sadloka - jest to fizycznie niemożliwe. On zagrał w tym sezonie może 3 dobre mecze.
@SpiderFYM: Ogólnie się zgadzam ale:
1.Gruszkowski powinien zostać do czasu sprowadzenia nowego lewego obrońcy (nie rozpatruję możliwości braku wzmocnienia tej pozycji - największy problem Wisły obok moblinej 6/8) i wtedy gorszy z duetu Gruszkowski/Wachowiak na wypożyczenie.
2.Mawutor out - archaiczny typ 6, zupełnie nie pasuje do stylu Hyballi.
@neckneck: Jeśli porównujemy go do Kuby/Buksy/Medveda/Buchalika czy rezerwowych typu Mawutor/Kone/Boguski/Chuca to tak zagrał więcej udanych meczy. Jednak w porównaniu do podstawowych zawodników to jest najgorszym elementem drużyny.