Wpis z mikrobloga

@winsxspl: Ja mam duże łapy, także 6 cali to spoko rozmiar jak dla mnie.

@Poinformowany1337: Touch ID bywa dla mnie problematyczne, bo zwykle mam mocno zniszczone linie papilarne na palcach i często muszę aktualizować odciski, żeby poprawnie łapało. A i tak wystarczy, że mi się spocą dłonie, wtedy muszę klepać kod.
  • Odpowiedz
@Chlopaszek_19_lvl: do tej pory korzystam z siódemki i poza wyniszczoną (głównie z mojej winy, ale czas też robi swoje) baterią, telefon działa tak samo jak w dniu zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przed kupnem iphone korzystałem wyłącznie z androida. Być może były to problemy wieku dziecięcego andka, ale dwa lata i telefon ledwo działał. Nieustanne zwiechy, crashe aplikacji etc.
Jestem na tyle zadowolony z ios, że w
  • Odpowiedz
@baemaj: Kup coś markowego, bo miałem szajs od chińczyka to w jednym nie dał powłoki oleofobowej, w drugim była.
Ta biała farba za bardzo nachodzi na ranty ekranu i nie widać na przykład paska ładowania w safari. Na dodatek jak spojrzysz się z boku to widać czarny kolor oryginalnego ekranu. No i powinieneś do kompletu kupić też guzik Home w odpowiednim kolorze z tą obwódką. Miałem też taki i nie pasował
  • Odpowiedz