Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1168
@Szpeju: Na angielskim na studiach mieliśmy przygotować prezentację na wybrany temat. Jako że eksperymentowałem wtedy z #lsd, to wkręciłem się w muzykę Beatlesów bardziej niż przeciętny człowiek wkręca się w jakąkolwiek muzykę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i stwierdziłem, że opowiem o historii tego zespołu. Prowadząca przedmiot była wtedy akurat chora i przyszła inna babka na zastępstwo, ale prezentacja odbębniona, wszystko spoko.

Pod koniec semestru tamta wróciła
MuszeAleNieChce - @Szpeju: Na angielskim na studiach mieliśmy przygotować prezentację...

źródło: comment_1619230224qHt2kpP76dDbCbx2jKvs9k.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Szpeju: kiedys ojciec mnie i brata zabral na jakas rekonstrukcje bitwy z 2ws w okolicy. I pozniej dzieci puszczono zeby sobie szukaly lusek itp. No i w pewnej cheili zgubilem brata i go zaczalem szukac mojego brata.

Znalazlem go i zaczalem sie skradać od tylu i juz mialem zaatakowac a jednak uznalem ze lepiej nie i zaczalem do niego gadac i za chwile sie okazalo ze to nie moj brat xD
@Szpeju jestem weterynarką, przyszła do mnie babka na szczepienie ze swoją suczką. Pytam więc "jak na na imię?" a babeczka odpowiada "Karma".
No to ja uznałam, że będę zabawna xD i mówię "ooo, pewnie dlatego, że zawsze wraca!" a ona na to "yyy słucham?"
Zamiast odpuścić to brnę dalej - "nooo karma, tak? Karma zawsze wraca?"
A ona patrzy na mnie pustym wzrokiem przez chwilę i mówi "noo, to zależy. Jak myśli,
@Szpeju jest na to prosty knif. Przemysł cala sytuację na spokojnie i wyciągnij z niej wnioski. Odpowiedz sobie dlaczego tak zrobiles, a najważniejsze co zrobisz aby w przyszłości nie popełnić tego samego błędu, to działa!