Wpis z mikrobloga

To co sie dzieje na rynku kryptowalut to tragikomedia.
Projekty majace solidne fundamenty i rozwiazujace problemy / posiadajace jakas funkcjonalnosc, przegrywaja z #memecoin ami stworzonymi dla beki.

Osobiscie wiem ze trzeba dolaczyc sie do tej bandy tiktokowych dzieciakow tylko z glowa i odpowiednim czasie - jest pelno projektow scumowych np. uniemozliwiajacych wyplate srodkow.

Projektem ktory moim zdaniem wzrosnie jest $GRUMPY istniejacy juz jakis czas na rynku, posiadajacy grupe deweloperow z przygotowanym roadmap'em.

Medialnie wypadaja bardzo hypowo - czesc srodkow trafia na schroniska dla zwierzat (przekazali 70k $ z jest udokumentowane) - byli nawet cnn

Wydaje mi sie, ze na fali popularnosci dzieciaki z tiktoka przerzuca sie w pozniejszym czasie na projekty bardziej pewne, juz istniejace jakis czas.

Coin funkcjonuje, zyje - a do swojego ATH ma prawie x50. Moim zdaniem warto sprobować.

Oczywiscie zrobcie swoj wlasny research , pamietajcie ze to memecoin i zainwestujcie tylko tyle ile mozevie stracic :)

Minusem jest to ze coin siedzi na erc20, czyli bez gas fee sie nie obejdzie, ale dzisiaj jest naprawde niski - placilem jakies 25$.

grumpy.finance

#kryptowaluty #bitcoin #coin #inwestycje #safemoon #grumpycoin
  • 16
@Misiael89: Najśmieszniejsze jest to, że nie ważne w jakiego poważnego altcoina by nie zainwestować, to i tak wszystkie naśladują ruch bitcoina. Według mnie to jest chore. Jak jakiś alt ma np. potencjał 10x w dwa miesiące, to tak się dzieje, ale tylko gdy bitcoin jest w trendzie wzrostowym. Widać że BTC już nie ma pary i prawdopodobnie czekają nas 2-3 lata spadków.
Już jakiś miesiąc temu, kurs bitcoina przebił w dół
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Misiael89: Twój wpis w skrócie "bla bla bla, mam shitcoin X i czemu nie rośnie!?"

Prawdę mówiąc to nawet BTC nie ma racji bytu w realnym świecie ze względu na spekulacje i wielorybów.

Pomysł na krypto był ciekawy na początku w 2008r jak gość sobie za 10 000 BTC kupił dwie pizze a nie teraz, w dobie giełd i spekulacji gdzie praktycznie każdy (w tym ty) przelicza wartość coin na fiat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Misiael89: Widać, że dalej nie rozumiesz a robisz z siebie mędrca we wpisie.
Twoje krypto jak i inne shitcoiny do spekulacji tylko pogarszają sytuację wybicia się krypto jako realnego środka do płatności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Misiael89: Po co ci wiedza o czymś co można przyrównać do dawnych Tazos z chipsów?
Wartość ustala giełda i przy odpowiedniej dywersyfikacji da się zarobić jeśli nie liczy się na strzały po kilkaset % przy wyrzucaniu kasy w shitcoiny.

Z ciekawości sprawdziłem o czym ty tu w ogóle napisałeś i w tym twoim genialnym przebłysku inwestycji niedługo zabraknie zer po przecinku
https://coinmarketcap.com/pl/currencies/grumpy-cat/
@Misiael89: Widzę że od 18-go kwietnia zaczął się spory ruch, po długim okresie bezwładności. Mam mieszane uczucia do charity coinów, fajnie że się dzielą ale co to za business model... inwestorów interesują przede wszystkim jak największe zyski (moon). No ale jeśli BTC zacznie rosnąć i prowadzony będzie aktywny marketing zachęcający do kupna to szanse na wzrosty są.