Wpis z mikrobloga

@ProAero: Wiem, co to jest. Główną zaletą tego jest, fakt że mogę to kupić za krypto, a postanowiłem sobie nie inwestować już ani złotówki w giełdy bądź krypto…
a do tego można to stakeować na 150%
  • Odpowiedz
@Urceusz: Nie przejmuj się, twardą banie trzeba mieć do handlowania także głowa do góry, a będzie wszystko dobrze.

W ogóle z chęcią bym swoje Luny wypłacił z Binance, ale za mało kupiłem jak były po 7-8$ i teraz nie wiem czy dokupowywać i wypłacać z giełdy, czy trzymać na giełdzie i sprzedać jak może osiągnie ładne wzrosty.
  • Odpowiedz
@ProAero: To, że trzeba mieć twardą banię w tej branży to wiem… od wielu lat próbuje spekulacji na giełdach i krytpto, z długimi okresami przerwy. Teraz znów zacząłem się bawić na dźwigniach i DeFi. Generalnie jednak jestem na dużym plusie, ale nie dzięki moim „wyczynom” giełdowym tylko dzięki mojej małej kopareczce, która od 4 lat dzielnie napycha mi konto Bitcoinami. Co do Luny to bardzo mi się podoba ten coin i
  • Odpowiedz
@Urceusz: Wow, świetna opcja. Ciekawi mnie czy nie brakuje płynności podczas dużej zmienności na rynku i jaki jest spread. FTX też oferuje tokenizowane akcje ale trzeba przechodzić przez KYC no i trejduje się do USD co nakłada obowiązek podatkowy. A tu to takie crypto CFD. W sumie to ciekawe czy rząd USA się do tego nie przyczepi ewentualnie, 1broker.io zdjęli przecież za coś podobnego.
  • Odpowiedz