Wpis z mikrobloga

To co zostało wypuszczone w tym roku to taka moralizatorska bajka dla pięciolatków z odrobiną brutalności.

Warsta realizacyjna przypomina produkcje puszczane na TV 4 gdzie główne role grają podstarzałe gwiazdy kina kopanago lat 80/90,ktore z automatu trafiają na DVD.

Po tak beznadziejnym seansie w trybie natychmiastowym odpaliłem wersję z 1995 roku.

Przed państwem jedyny prawdziwy Mortal Kombat.
#mortalkombat #film #filmnawieczor #ogladajzwykopem





A tak się napaliłem na ten film.
rybazryzem85 - To co zostało wypuszczone w tym roku to taka moralizatorska bajka dla ...

źródło: comment_1619292115fChzG790nzZgsfQJjUWkLY.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Fugi88888
Ja nie odradzam by tego filmu nie obejrzeć. To są moje odczucia, pięć minut po seansie.

Obejrzyj sobie ten film by wyrobić sobie własną opinię. Kto wie, może jednak Tobie ten film podejdzie.
  • Odpowiedz
a znasz chociaż historię z serii czy po prostu kojarzysz „tego żółtego z tym niebieskim”? XD


@Klim4s: a potem jak zginęli to pojawił się zielony, a skąd? no proste że niebieski z żółtym daje zielony xD
  • Odpowiedz
@Trzezwiejacy_Pijaczyna: jak najbardziej może, ale niech twórca filmu liczy się z tym, że fanom serii znającym historię od podszewki to nie podejdzie. Według mnie film bez sensu, reżyser wyciął Quan Chi ogałacając historię walki Lin Kuei i Shirai Ryu i sprowadzając ją do beznamiętnej chęci wymordowania rodziny Hanzo przez Sub-zero. Jednocześnie reżyser umieścił w filmie wiernie odwzorowany amulet Shinnoka, który był ważnym dla Quan Chi artefaktem (to ta błyskotka, którą Kano
  • Odpowiedz
@Trzezwiejacy_Pijaczyna: Historia z gry nie musi być arcydziełem, żeby miała swoich fanów, a i nie o to chodzi. Jeśli jakaś seria gier ma rozbudowane uniwersum, ponad dwudziestoletnią "tradycję" oraz rzesze fanów to nie dziw się, że ci fani bulwersują się jeśli ktoś podejmuje się ekranizacji ich ulubionego tytułu i robi to nieudolnie, na dodatek bez poszanowania dla ważnych momentów w historii.
  • Odpowiedz