Wpis z mikrobloga

Wsiadłem w pociąg. Pojechałem na pogranicze Warmii i Mazur, do miejscowości Sątopy-Samulewo. Wróciłem do Olsztyna rowerem. Tak wyglądała moja miniona środa, podczas której wykręciłem 70 kilometrów. Wiem, że dla niektórych to żaden wynik, jednak - w moim przypadku - to jedna z topowych tras. Zarówno ze względu na odległość, jak i pejzaż, który miałem okazję podziwiać.

#azylboners #warmia #mazury #rower #olsztyn

W komentarzach podrzucam więcej zdjęć z wycieczki. W lesie między Kikitami a Wipsowem spotkałem się z dorodną klępą. Chyba wystraszyła się pracujących nieopodal pilarzy. Przyglądaliśmy się sobie nawzajem dobrą minutę. Cudowne spotkanie.
Pobierz Visius - Wsiadłem w pociąg. Pojechałem na pogranicze Warmii i Mazur, do miejscowości ...
źródło: comment_1619299002O45HvIJI1guWOhqTH0AzJP.jpg
  • 9
@pcela To element mocujący do krzesełka formy Hamax. Mam córę lvl 2,5 i czasami wożę ją w foteliku. Ten przypina się, właśnie do zaznaczonego ustrojstwa, z wykorzystaniem dwóch odstających prowadnic.

https://www.decathlon.pl/p/zestaw-montazowy-do-fotelika-siesta-smiley/_/R-p-X611790?mc=611790&gclid=CjwKCAjwg4-EBhBwEiwAzYAlsjzdpzHjNyTvo6hTOWKIM7qHuoYKiPa-IZWX43oIWt0KYX4Nl71vkBoC1OQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
@krycek2: zazwyczaj jest obok droga, taki asfalt. Jednak ten odcinek, którym wracał, to od Barczewa do Wójtowa, trzeba by było #!$%@?ć polna droga obok (chyba,że coś się zmieniło i asfalt tam wylali).