Wpis z mikrobloga

@NiechWamKaczorSrubeDokreci: gościu po pierwsze, to wielkie IKSDE, bo nie dośc, że jakieś screeny trzymasz na dysku bo ktoś usunął konto LOL to jeszcze sam jesteś zielonką :D
Po drugie ułomku, ja już wyszedłem grubo na + z tego (tak, już wypłaciłem) więc KOLEJNE WIELKIE IKSDE Z CIEBIE
#!$%@? typowy piwniczak. I pewnie jeszcze fanboy btc. NIE POZDRAWIAM.
  • Odpowiedz
@lunarwave_: Nic nie trzymam. Może cię to zaskoczy, ale kiedy spamujecie tagi to stare wpisy przestają być widoczne, ale nie znikają! Naprawdę nadal można je odczytać i zrobić screen po latach.
"IKSDE", "LOL". ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
W jakim celu wy piszecie tak przegrane komentarze? Zerowa merytoryka, tylko gimbazjalne zwroty. Kompletny brak
NiechWamKaczorSrubeDokreci - @lunarwave_: Nic nie trzymam. Może cię to zaskoczy, ale ...

źródło: comment_1619356739Rwo0QNNl6uNBMSuJiXnDmr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lunarwave_: No oczywiście że tak. I niby to ma być pogarda? Jak? #!$%@? od lat gadaliśmy jedno, wszyscy wyśmiewali, po latach wychodzi idealnie na nasze a ty masz taki syndrom wyparcia że wyśmiewasz jakby było całkiem odwrotnie... Możesz mi wytłumaczyć twój proces myślowy? Fascynujące to jest że można po prostu zaprzeczać rzeczywistości.

Kiedyś byłem pewien że znikniecie, bo ileż można powtarzać te same idiotyzmy widząc jak wczęśniej za każdym razem te
  • Odpowiedz
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: Nie wiem co niby przewidzieliście, ale cały rynek zaczyna przypominać bańkę i ludzie sypią pieniędzmi w projekty bez jakichkolwiek fundamentów. Bitcoin zyskał jedynie dzięki naganianiu Michaela Saylora oraz ogłoszeniu zakupu przez Elona Muska.
Gdy nastąpił kryzys płynności na rynkach spadł on w okolicę $3500 i wystrzelił dopiero, gdy nastroje inwestorów się poprawiły.

Podobnie się ma sytuacja na dogecoinie, który nie oferuje zbyt wiele, ale zwabieni hypem inwestorzy i tak sypią
  • Odpowiedz
Gdy nastąpił kryzys płynności na rynkach spadł on w okolicę $3500 i wystrzelił dopiero, gdy nastroje inwestorów się poprawiły.


@kamil-wasniewski: Tu przewiduję że BTC spadnie poniżej 6k kiedy wszyscy byli pewni że to absolutne dno:
https://www.wykop.pl/wpis/36328283/bo-gruby-siedzi-i-kalkuluje-gdzie-jego-linia-wyjdz/

Tu piszę żeby się pakować kiedy spadł do 3,5k:
https://www.wykop.pl/wpis/57023939/pamietacie-gigantyczna-banke-na-bitcoin-i-shity-z-/

A co gadałem o shitach przez cały 2017 kiedy był największy entuzjazm to doskonale wiesz. Ostrzegałem na samych szczytać ETH że to spadnie, tym bardziej
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: To też kłamstwo, bo mówisz na zasadzie "To nie zasługa BTC że rośnie, tylko bańki na wszystkich krypto. BTC rośnie, tak jak wszystkie krypto rosną". #!$%@? prawda. I poprzednio i teraz jest tak że to BTC wzrósł a shity na tępej pompie po BTC. Wzrosły na tej samej idiotycznej zasadzie jak poprzednio i z inncyh powodów niż BTC. BTC wzrósł z powodu rosnącego popytu nowych hodlerów, ogólnej adopcji instytucji finansowych
  • Odpowiedz
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: Pewnie, że nie zasługa BTC. Fundamenty w przypadku Bitcoina nie uległy zmianie. Doszedł jedynie nowy naganiacz dodający projektowi "wiarygodności".
Trochę jeszcze Elon podpompował cenę i właściwie to by było na tyle.
Wszystko to jedynie szum medialny i budowanie narracji, która nie ma pokrycia w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Pewnie, że nie zasługa BTC. Fundamenty w przypadku Bitcoina nie uległy zmianie. Doszedł jedynie nowy naganiacz dodający projektowi "wiarygodności".


@kamil-wasniewski: Żaden naganiacz. Saylor to tylko jeden z elementów. Poza tym to dzban i przegryw. Jego firma kulała od lat, stojąc w miejscu. In tylko pokrzyczał że inwestuje i może w oczach jakichś gimbusów na których robiła wrażenie kwota, robiło to tępe wrażenie, to nie na innych poważnych finansistach, dla których Saylor
  • Odpowiedz
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: Twój styl pisania zawsze powoduje, że niemiłosiernie kisnę xD

Może masz trochę racji w niektórych kwestiach, ale firmy zobaczyły w kryptowalutach pieniądze i dlatego tylko mają z nimi doczynienia. Wątpię, aby PayPal czy Revolut postrzegały Bitcoin, jako narzędzie które zrewolucjonizuje system finansowy.

Ale przyznasz mi rację, że w kryptowalutach w dużej mierze to hype zapewnia wzrosty ceny i wcale nie musi odzwierciedlać realną wartość kryptowaluty.
  • Odpowiedz
Wątpię, aby PayPal czy Revolut postrzegały Bitcoin, jako narzędzie które zrewolucjonizuje system finansowy.


@kamil-wasniewski: Człowieku, ty mnie zaskakujesz #!$%@? na każdym kroku. To niesamowite że piszę coś co wydaje sie wręcz oczywiste a nagle ty wyskakujesz z totalnie nielogicznym idiotycznym i wywróconym odbiorem tego co napisałem. No masakra. Nie wiem czy jest sens cokolwiek pisać, jak ty wszystko odbierasz po swojemu w jakiś abstrakcyjny sposób!

Przeanalizujmy logicznie tę sytację i wyjdzie
  • Odpowiedz