Wpis z mikrobloga

Pamiętacie gigantyczną bańkę na Bitcoin i shity z 2017?
Pamiętacie jak rok później pod koniec 2018 Bitcoin się #!$%@?ł z 6k na 3,2k?
Wszyscy panikowali że to koniec Bitcoina. Frajerzy się wyprzedawali po śmiesznych cenach a zawistni nocoinerzy cieszyli dupska że "komputerowy piniondz jebnął i na szczęście somsiad stracił" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To była piękna promocja. Idioci się wyprzedawali a mądrzy ludzie skupowali. @cyberpunkbtc nigdy nie naganiał, nie zachęcał do kupna, ale przy tak zajebistej cenie zrobił prosty wpis z "PORADĄ INWESTYCYJĄ" strategii "RYSIEK INWESTMENT" (inwestment przez "W" bo to Polska firma).

Wpis z dnia 7.12.2018 - cena BTC ~3650$

Oczywiście dzbany nie posłuchały. Idioci #!$%@? chcą szybko się dorobić jakichś #!$%@? chorych zwrotów. Pakują się w jakieś idiotyczne scamy i tradują #!$%@?ąc pieniądze na dźwigni, bo chcą się teraz szybciej dorobić mitycznego "lambo". Myślą że ich zasada "3x90" (90% inwestorów w 90 dni traci 90% kapitału) nie dotyczy...

My nigdy nie robiliśmy z siebie guru tradingu a kto rozumie fundamenty BTC, ten wie że długoterminowo będzie szedł do góry. Idioci siedzą przy BTC, życiowa okazja im #!$%@? pod nosem, bo oni w tym czasie bawią się w trading albo jakieś shity. Zamiast spokojnie cyklicznie inwestować, to tradują idioci (mimo że to można robić zawsze a "pociąg BTC w tym czasie naprawdę odjeżdża").

Przeczytajcie co wtedy napisał. ŻE STRATEGIA JEST ZAJEBIŚCIE PROSTA. Żeby kupować cyklicznie, nie pakować się w scamy, nie tradować, tylko kupować cyklicznie... że to początek BTC a nie jego koniec.

Symulacja z https://dcabtc.com Gdybyście od dnia tego wpisu co 2 tygodnie inwestowali marne 50$ w BTC. Do dziś zainwestowalibyście marne 3100$ a mielibyście BTC o wartości 22338$. Zwrot ponad 620%. STRATEGIA PROSTA JAK BUDOWA MACZUGI! No a przecież przed chwilą BTC był po 65k i wynik był dużo lepszy). Bez żadnych dźwigni, szukania górek, dołków, zesranym wpatrując się w kurs i podejmując idiotyczne decyzje. Wystarczy znać fundamenty BTC, wiedzieć w co się inwestuje i spokojnie się pakować i #!$%@? czekać... NAJWIĘKSZY DEBIL POTRAFIŁBY TO OGARNĄĆ.

A teraz kolejny zalew frajerów, pakujących się na samych pompach w doge, gme. Tytani intelektu. A BTC im #!$%@? pod samym nosem i tak od lat... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty #gielda #inwestycje #zloto #finanse
NiechWamKaczorSrubeDokreci - Pamiętacie gigantyczną bańkę na Bitcoin i shity z 2017?
...

źródło: comment_1619126076C1bg22KC6QUba8kgnXYy7z.jpg

Pobierz
  • 14
I drugi wpis miesiąc później, sprzed 2 lat i 3 miesięcy: https://www.wykop.pl/wpis/37931961/trafia-do-thebestofkrypto-na-pamiatke-jak-peknie-n/

Co noicoinerzy wtedy robili i jakie były nastroje :D

@doges

Trafia do #thebestofkrypto na pamiątkę. Jak pęknie następna bańka i kolejne dzbany, które się na jej szczycie załadowały będą sfrustrowani pisać, że to koniec Bitcoina, to im podrzucę ;) Najżałośniejsze w nich jest to że bardzo by chcieli żeby teraz kiedy go nie mają Bitcoin padł. Taka typowa zawiść i
NiechWamKaczorSrubeDokreci - I drugi wpis miesiąc później, sprzed 2 lat i 3 miesięcy:...

źródło: comment_1619129567gtPF9Qfp3OOz7kYckWXXut.jpg

Pobierz
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: w większości się zgadzam. Ludzie się pakują bo nie rozumieją cykli. Sama architektura bitcoina związana z prędkością i przeliczaniem bloków w połączeniu z ludzkim zachowaniem stadnym powoduje że mamy oscylacje bo te 2 rzeczy dzieją jak 2 wykładnicze parametry funkcji które wzajemnie się znoszą. I stąd bujanie. Myślę że przed bitcoinem jeszcze są rekordy, aczkolwiek nie uważam żeby rósł w nieskończoność bo to mało prawdopodobne. Nie mniej da się zarobić
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: nie no serio człowieku jesteś dla mnie inteligentniejszy niż większość typów z wszelkich tagów, co prawda agresywnie podchodzisz do pewnych ludzi ale trochę ci się nie dziwię.
A jakbym się tylko lepiej słuchał ciebie to też może uniknalbym tych bitmexow itp przez chytrość. I tak się cieszę że się nauczyłem w porę
A ból dupy mają dzbany co nie słuchały i pociąg im odjechał dawno temu mimo że wciąż jest
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: Matko, jak tego @doges musi piec dupa, bardziej niż mnie sprzedającego DOGE x10, gdy następnie zrobił kolejne x10 XD

Sam mam w notatkach kilku światłych geniuszy z głównej, którzy wieszczyli wyleszczenie wszystkim już w 2017, przypomniałeś mi, że miałem do nich pisać i pytać jak tam odbyt zapiekł, wypadł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: Kuuurła, większość już usunęła konta. Niestety, większość dobrych Mireczków z tagu też