Wpis z mikrobloga

Grzegorz Braun ma ponad 11 procent w sondażach xD pomijając już że to szur i foliarz, to czemu mieszkańcy Rzeszowa na niego chcą w ogóle głosować, skoro on nie ma nic wspólnego z tym miastem? Prezydent chyba powinien wiedzieć jak najwięcej o mieście, jego problemach i szansach XD w 2019 tak samo startował w wyborach na prezydenta Gdańska.

Inb4: tak wiem, że startował z tego okręgu do sejmu

#rzeszow #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji
DoloremIpsum - Grzegorz Braun ma ponad 11 procent w sondażach xD pomijając już że to ...

źródło: comment_1619370559fwKMtfbwCmRcOaM6dkJRSl.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@ruum: Wybory na prezydenta miasta rządzą się innymi prawami. Ferenc był szanowany za swoje dokonania a nie za przynaleźność partyjną.

To w Rzeszowie faszyzujący Bosak dostał ponad 10%. I to w Rzeszowie fanatyk religijny Braun ma znacznie lepszy wynik niż Konfederacja w reszcie Polski.

Wniosek - Rzeszowiakom fanatyzm religijny i skrajny konserwatyzm imponuje bardziej niż mieszkańcom innych dużych miast.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: mieszkałem kilka lat w Rzeszowie i po części masz rację, ale dalej powiedziałbym, że ludzie którzy napływają z całego podkarpacia robią zła renomę i głosują na pis albo Brauna xd.
ogółnie polecam odwiedzić na prawdę spoko miasto ;d o ile Rzeszów jest w #!$%@? spoko to całe podkarpacie mocno ssie i robi za bastion PISU ; d
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Panie, ja z Podkarpacia pochodzę, Rzeszów znam jak własną kieszeń. xD

I potwierdzam, że Rzeszów jest ładnym i czystym miastem. Co mnie najbardziej uderzyło - bardzo mało jest tam żulerii w stosunku do Wrocławia na przykład.

Ale największą wadą Rzeszowa jest to, że leży na Podkarpaciu i niestety, jeśli pewien czas przebywasz w smrodzie to potem sam zaczynasz śmierdzieć.

Tak samo Wrocław byłby dla mnie świetnym miastem jakby tylko nie
  • Odpowiedz
@grim_fandango:
Prrr, kucu. XDDD

Dziękuję za utwierdzenie w poglądach. Tacy jak ty potrafią tylko wyzywać.

Ostatnimi czasy prawica robi wszystko by obrzydzić ten kraj ludziom, którzy nie zgadzają się z jedynymi słusznymi poglądami. Dziwisz się? Jeszcze więcej kościółka, zaściankowości i wyzywania od lewactwa to a pewno ludzie pokochają ten kraj. xD

Dzięki samozwańczym "patriotom" uważam, że Polska to chlew i bardzo ubolewam, że jest ona zawłaszczana przez katotalibów z konfabulacji i
  • Odpowiedz
to czemu mieszkańcy Rzeszowa na niego chcą w ogóle głosować, skoro on nie ma nic wspólnego z tym miastem?


@DoloremIpsum: Jest spoza układu (nie wiem jak w Rzeszowie, ale u mnie w mieście prezydent miasta jest powiązany z miejscowy deweloperem, z tego co mi wiadomo częsta przypadłość w Polsce). Jest bardzo medialny i rozpoznawalny, każdy będzie chciał mu coś zarzucić i będzie patrzył na ręce - więc będzie musiał się starać,
  • Odpowiedz
Polska byłaby lepszym miejscem do życia bez takich ojkofobów...


@kleopatrixx: To mam dla ciebie radę. Skończ siać propagandę partii, która chyba najskuteczniej zniechęca do wszelkiego patriotyzmu przez nienawiść, zaściankowość i skrajny fanatyzm religijny. Jakby nie było tyle kołtuństwa w tym kraju to wiele osób widziałoby go jako przyjazny
  • Odpowiedz