Wpis z mikrobloga

Grzegorz Braun ma ponad 11 procent w sondażach xD pomijając już że to szur i foliarz, to czemu mieszkańcy Rzeszowa na niego chcą w ogóle głosować, skoro on nie ma nic wspólnego z tym miastem? Prezydent chyba powinien wiedzieć jak najwięcej o mieście, jego problemach i szansach XD w 2019 tak samo startował w wyborach na prezydenta Gdańska.

Inb4: tak wiem, że startował z tego okręgu do sejmu

#rzeszow #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji
DoloremIpsum - Grzegorz Braun ma ponad 11 procent w sondażach xD pomijając już że to ...

źródło: comment_1619370559fwKMtfbwCmRcOaM6dkJRSl.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@kleopatrixx:
Akurat bycie spoza układów to spory plus, problem jest taki że na prezydenta miasta bierzesz antynaukowego szura.
Co do Grzesia to masz ultrakatola w połączeniu z antynaukowym szurem, to nie jest super rekomendacja...
To jest fajne, ciekawe, czasami śmieszne jak żyjesz gdzieś indziej, gorzej jak to dotyka Ciebie.
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: Ty oglądałeś/aś chociaż jego konferencję i jego konfrontacje z Milicją, że Ciebie to tak dziwi? Jego głównym postulatem w kampanii jest "otwarcie Rzeszowa" czyli polityka anty-lockdownowa, co trafia do wyborców bo jest chyba jedynym kandydatem przeciw lockdown-owym. Poza tym tak jak wspomniane już było Podkarpackie jest regionem bardzo religijnym i to też wpisuje się w "politykę" Brauna.
  • Odpowiedz
Walisz niezłymi populizmami. Chyba nie myślisz, że jakby konfa wygrała to na głównych placach miast batożyli by gejów?


@kleopatrixx: Aha, czyli twoi koledzy z partii gadają sobie co chcą, a tak naprawdę nie mają takich intencji? XD Jak można zaufać człowiekowi, który tak beztrosko rzuca słowa na wiatr?
Skoro politycy o czymś mówią - na przykład, że chcieliby zabić przeciwników politycznych, nieprzychylnych dziennikarzy albo karać za homoseksualizm to logicznym jest przyjąć,
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: nie będę się z tobą wdawał w żadną dyskusję bo już za pierwszym razem jak ci napisałem że jesteś kretynem to odrazu stwierdziłeś że muszę być za konfederacją. Może wszyscy uważają cię za debila, a nie tylko wyborcy Konfederacji? Sprawdź w najbliższym otoczeniu =D
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: ja osobiście nie znam nikogo kto by na niego oddał głos ¯\(ツ)/¯ myśle ze ten wynik to kwestia młodych gniewnych 18 latków spod bloku którym konfa sprała mózg, ewentualnie w sondażu brali udział nieletni xDddddd łudzę się, wiem X’D
  • Odpowiedz
nie będę się z tobą wdawał w żadną dyskusję bo już za pierwszym razem jak ci napisałem że jesteś kretynem to odrazu stwierdziłeś że muszę być za konfederacją.


@rmk93: Wypracowałem sobie już taki schemat. Każdy prymityw dziwnym trafem bardzo często okazuje się konfederatą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale może w twoim przypadku jest inaczej.
  • Odpowiedz