Wpis z mikrobloga

Chciałbym rzucić e-papierosa, jest sens sugerować się artykułami na temat zwykłego palenia? Kupić sobie suplement w aptece jak do rzucania zwykłych petów?

Bo na sucho nie dam rady - nie jestem w stanie zebrać myśli bez jarania xD
#rzucaniepalenia
  • 11
@Endorfinek: mam jeszcze jedno pytanie, bo wydaje mi się że jeszcze gorszym od nikotyny jest nawyk - od 6 lat mam e-peta zawsze w tym samym miejscu w aucie, przy biurku, itd.

czytałem że warto podmienić w to miejsce np. landrynki żeby czymś się zająć i żeby mi nie przypominało że tu był e-pet. Ma to sens?
@czajak: nie wiem czy warto jeden nawyk zamieniać innym. Trzeba wyrobić sobie silną wolę i tyle.
Jeżeli nie będziesz wewnętrznie chciał rzucić to choćbyś wywrotkami tabex jadł to nic Ci to nie da.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Endorfinek: wybacz, miałem wiele na głowie. Trzymam się - od 3 dni nie palę i powiem szczerze że czuję się bardzo dobrze, obawiam się jedynie że z upływem czasu będzie coraz trudniej trzymać się w postanowieniach - ale czas pokaże :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Endorfinek: mała aktualizacja: wczoraj miałem pierwszy kryzys i jednocześnie próbę, bo byłem na grillu ze znajomymi - ale nie zapaliłem i jestem z siebie bardzo dumny ( ͡ ͜ʖ ͡)