Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjasni zasadę, którą kierują się murzyni.
Może ktoś z #lewica bo chętnie ich bronią i przyjmują wszędzie

Dlaczego podczas jakiejś strzelaniny z policją, to zwykle czarni obrabiają sklepy?
Nie mogę zrozumieć tej sytuacji, policjant kogoś postrzeli bądź zastrzeli, a prywatny sprzedawca z butami, czy sklep spożywczy/market jest okradany.

Dlaczego? Bo to nie jest jedyna taka akcja, bo w USA także tak było, Dzordz umar, a przez tydzień okradano sklepy z butami, elektroniką, markety etc.

MePix - Ktoś mi wyjasni zasadę, którą kierują się murzyni.
Może ktoś z #lewica bo chę...

źródło: obraz_2023-06-30_231104869

Pobierz
  • 31
@MePix:
Bo mają kulturę gloryfikacji przestępczości ale co najważniejsze nie szanują kraju w którym mieszkają. Wynika to głównie z kretyńskiego podejścia do imigracji w Europie który na tych ludziach nic nie wymuszał i był dla nich bardzo pobłażliwy. Więc teraz mają takie ghetta debili.

Jako taki niewykształcony 17 letni arab to czekasz sobie na okazję do kradziezy jak się pojawią to robisz #!$%@? bo co ci zrobią? Dostaniesz parę dni aresztu?
@MePix: wiele czynników - bezkarność, jakbyś był z kolegami w liceum i wywalił by się tir że skrzynkami z piwem to nie wzielibyscie sobie po piwku? Nawet jak Ty nie to już widzę jak tak robia wszyscy.

Średnie IQ na poziomie 85 to akurat ten poziom gdzie ludzie są najbardziej agresywni (bo średnia to akceptują pewne normy, są świadomi konsekwencji, a poniżej to proste upośledzenie, takie miłe głupki).

Kultura kształtowana przez
@MePix: prawdopodobnie wytłumaczeniem jest to, że to najuboższe warstwy społeczeństwa, z dzielnic gdzie przestępczość to typowy sposób na zarabianie