Wpis z mikrobloga

Przykra sytuacja cholera. Sam się coraz bardziej zastanawiam czy jednak dać sobie spokój z tą operacją, zobaczy się. Może jeszcze się poprawi, bądź dobrej myśli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lemken: w klinice powiedzieli mi że za 3-4 miesięcy powinno się to naprawić.
Jeszcze jedno; teraz mam spore problemy przy prowadzeniu w nocy bo każdy znak czy samochód mocno odbija światło, aż razi. Wcześniej tego nie było.
Poczytaj o ewentualnych powikłaniach (a jest ich dużo), niby tylko 1% operowanych ma jakieś problemy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Edd3201: dalej brak poprawy, chyba minął mi ten efekt rażenia przy jedzie w nocy albo się do tego przyzwyczaiłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NDSS: Ja jutro mam badanie kwalifikacyjne i jeśli wszystko będzie ok to i zabieg. Ale ja startuje z wady - 9.5/-7.5.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NDSS: Powiem tak. Nie najgorzej. Metoda Vlasik. 9600 zł. Zabieg w piątek. Kontrola w sobotę. Teraz na lewo oko widzę (ciężko mi oszacować w Dioptriach) 95% a na prawe tak 75%. Do następnej kontroli czyli za tydzień we wtorek ma się ustabilizować. Jedynie kłopotliwe jest kropienie. 4xdz. Floxal i cośtam. A co godzinę krople nawilżające. Po ostatniej kontroli przez 6 miesięcy krople nawilżające 6xdz.
  • Odpowiedz
@NDSS Lepiej, gdy patrzę dwoma oczami. Gdy jednym mam wrażenie, że jakość widzenia jest taka sama jak przed operacją. Bardzo dziwne wrażenie. Nie wiem czy mi coś zostało, bo zawsze na wizytach kontrolnych pani optometrystka zachwyca się jak to pięknie mi się rogówka zagoila ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz