Wpis z mikrobloga

@oink_oink: tak ale nie. Potrzebujesz proxy z rewrite i paroma innymi bajerami. Zakładam że na 80 nie możesz tego postawić bo coś innego stoi więc musisz to stawiać na innej maszynie. Jako tako pytanie jaki budrzet XDD
@McKeyPL: budzet zerowy, bo to chyba jest bug w aplikacji u vendora, na szybko potrzebuje pozbyc sie ? z linku, zeby na 100% potwierdzic ze to bug w jego apce , wlasnie czytam o robieniu tego przez rewrite, takze zaraz sproboje to ogarnac
@zibizz1: a siedz #!$%@? jeden z drugim w tym swoim zespole alfa i omega, i tam sie sie miziajcie pisiorami i oh i ah i klepcie sie po pleckach... tylko siedz i i nie wychodz do normlanych potem ludzi.. no jak masz tam zabawe i sie spelniasz to po co czas marnujesz na ludzi co zadaja pytania ?
@Fanatyk_Wedkarstwa: za stary jestem i za duzo juz przerobilem, zeby sie przejmowac takimi wysrywami ludzi jak ty czy ten wyzej... ;) rob co chcesz , wrzuc mnie na czarno i #!$%@? ;) ale nie .. ty masz jakies #!$%@? kompleksy i musisz se teraz boostowac ego wyzywajac sie na mnie ;) mnie to #!$%@?, pisz co chcesz..