Wpis z mikrobloga

Archie Andrews - popularny aktor. Powodzenie u kobiet ma duże, przystojny jest więc go przyjęli m.in do serialu "Riverdale" (był glównym bohaterem), które obejrzało mnóstwo ludzi. Ale teraz sobie tak wyobraziłem jedną sprawę. Załóżmy, że Andrews jest 10 cm niższy i ma zakola (np norwood 2.5/3). Myślicie, że nadal byłby tak atrakcyjny i ludzie przyjmowali go bez wahania do kolejnych seriali? Dla mnie to on bez włosów wyglądałby wiele gorzej, wyglądałby co najmniej przeciętnie. Nie wiem czy mam już tak zrytą banię, ale takie małe detale decydują o Twoim życiu albo przynajmniej mają duży wpływ...

#blackpill #przegryw
2.....u - Archie Andrews - popularny aktor. Powodzenie u kobiet ma duże, przystojny j...

źródło: comment_1619470545nrJlGqbT9Y27mUviJQgdBo.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@2418682u: Przestań o takich rzeczach myśleć, ponieważ tylko się nakręcasz i wszędzie będziesz takie balckpillowe rzeczy widzieć. Poświęć ten czas na coś bardziej pożytecznego dla samego siebie.
  • Odpowiedz
@2418682u: pewnie ze tak, kanciasty ryj chada z duza masa kostna (hollow cheeks) do tego dobre brwi i oczy kompensuja w tym przypadku brak wlosow, zjechac sie na banie i tyle bo zakola wygląda zalosnie. I dalej przebiera w rozowych
  • Odpowiedz