Wpis z mikrobloga

Mam konto #emakler mam 100 akcji spółki z NYSE liczę je po 42$ kurs 3,77 daje w sumie 15834zl a jak zlecam sprzedaż to pokazuje wartość zlecenia około 300zl mniej? Ktoś może wyjaśnić o co chodzi?
#gielda
  • 11
@machtomi klikasz sprzedaz po kazdej cenie ? Jezeli tak to to jest przyczyna, jak sprzedawalem po kazdej cenie to mi wychidzilo spore zanizenie, pozniej szukalem kursow obecnych i wpisywalem obecny robilem sprzedaz i akcje byly od razu sprzedane.
@pokeminatour: Jak dam PKC to zaniża o prawie 2tys. Tu w tym zdjęciu zaznaczone jest limit ceny ale on i tak zaniża w tym przypadku o te 300zl. Dlatego nie wiem jaki tego powód. Jedyne co mi przychodzi do głowy to tak jak by liczył sprzedaż po kursie 3,69
Kupiłem bezpośrednio za pln przez emakler. Ale stan portflea oblicza dobrze podliczyłem wszystkie koszty zakupu i wychodzi dokładnie 16627 takie były koszty po kursach z tamtych dni. Teraz przy sprzedaży dlaczego obniża nadal nie wiem.
Wg informacji z infolinii kalkulator w emakler odejmuje na zabezpieczenie kursowe 2% i z tego powodu pokazuje mniejsza wartość zlecenia która przy sprzedaniu powinna być nie widoczna i zostanie dodana.