Wpis z mikrobloga

- Lockdown miał trwać 2 tygodnie
- Maseczki mieliśmy nosić do wynalezienia szczepionek
- Następne święta mieliśmy spędzić razem
- Tarcza antykryzysowa miała chronić
- Szczepienia miały być jednorazowe i skuteczne
- Miało nie być segregacji i paszportów covidowych
- Zaszczepieni lekarze nie leczą, zaszczepieni nauczyciele nie uczą, a niezaszczepieni kasjerzy w supermarketach zasuwają non stop od początku koronaświrusa. Cud.
#koronawirus
  • 51
  • Odpowiedz
@Rupoma64: xD jak ktoś usłyszał wypowiedź "noszenie maseczek do wynalezienia szczepionki" i myśli że w dniu wynalezienia szczepionki każdy ja dostanie to jest idiota xD
Z resztą mogę się tam zgodzić nawet
  • Odpowiedz
@Rupoma64: kto twierdził że lockdown będzie trwał tylko 2 tygodnie?
Kto twierdził że maseczki tylko do WYNALEZIENIA szczepionki? Chyba ważne jest jeszcze zaszczepienie ludzi.
Dlaczego szczepienia miałyby być tylko jednorazowe?
Skąd pomysł że pracownicy handlu nie chorują?
  • Odpowiedz
@Rupoma64: Ja w ogóle nie rozumiem dlaczego, ktokolwiek stosuje się do tych "zaleceń" rządu. Masakra jak ludzie się podporządkowują. Chodzi mi o zwykłych ludzi, którzy łażą w maskach - nie ze względu na przekonania (bo tych to zostawiam), ale np. ze względu na strach przed mandatem oraz przedsiębiorców, gdzie są żywe przykłady, że można normalnie działać i #!$%@? Ci zrobią.

Nie chcę nikogo oceniać, po prostu nie rozumiem tego jak bezprawnie
  • Odpowiedz
@Rupoma64: @picasssss1: @szyryfyry1: No tak, bo marcu 2020 roku już wiedzieli jak będzie przebiegać pandemia i powinni zamknąć wszystko w przód na dwa lata XD
Co da wynalezienie szczepionki? xD Oczywiście, że to skrót myślowy i chodziło o zaszczepienie większości populacji.
  • Odpowiedz
@Rupoma64: Lekarze nie leczą w przychodniach, bo ludzie dalej zarażają siebie nawzajem. Dziadek mojej znajomej poszedł do przychodni i po paru tygodniach zmarł na covid. Nie zaraził się od lekarza.
  • Odpowiedz